Paweł Adamowicz

Cyrk w Bazylice Mariackiej w Gdańsku

13 stycznia – dzisiaj przypada 5 rocznica napaści nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas Wielkiego Finału szatańskiej operacji pt. Orkiestra Świątecznej Pomocy. Prezydent Gdańska zmarł następnego dnia na skutek zadanych mu ran.

Dla upamiętnienia włodarza Gdańska i oddania mu czci i chały odbył się wielki koncert w Bazylice Mariackiej gdzie zostały złożone prochy zmarłego prezydenta. Koncert zainaugurowała msza (nieświęta) wielowyznaniowa – ot taki mix religijny.

W związku z tymi wydarzeniami mam pytania do kilku biskupów i kilku pseudokatolickich księży. Jestem ciekaw do jakiego bóstwa tam się modlicie – Allacha, Jehowy, kamiennego Buddy, matki Ziemi (paczamamy), czy może Latającego Potwora Spaghetti, a może do samego Lucyfera? Paliły się chanukowe świece? Czyżbyście zapomnieli, że Bóg, Ojciec Jezusa Chrystusa, który jest w niebie, jest Bogiem zazdrosnym?! Czyżbyście zapomnieli jak brzmi pierwsze przykazanie Boga prawdziwego?! Czyżbyście zapomnieli jak brzmi katolickie wyznanie Wiary?! Czyżbyście zapomnieli, że zbawienie jest możliwe wyłącznie przez Chrystusa?! Obłudnicy, zaprawdę zasłużona kara na was przyjdzie!

Chcę również zapytać kim jest „święty” Paweł Adamowicz i kiedy został kanonizowany, czy to ktoś może większy od Chrystusa, albo równy Bogu, że spoczywa w Bazylice, a przy jego grobie stały straże niczym przy grobie Chrystusa? Cóż to jest za „święty” i czym się tak zasłużył dla świętego Kościoła, że czci się go w świątyni Boga? A, już sobie przypomniałem, afery, mieszkania, komisja śledcza, parada zboczeńców w Gdańsku której patronował. Czy to nie na takich paradach znieważano Najświętszy Sakrament, Matkę Bożą czy Jana Pawła II? A może się mylę? To był koncert dla LGBT? Założyliście tęczowe ornaty? Dajecie relikwie prezydenta do ucałowania?

I ostatnie pytanie: Czy was birety uwierają?

Nie chcę nawet wiedzieć gdzie kiedyś pochowacie Antychrysta Owsiaka, wszak każdy musi przejść przez śmierć, i jakie cyrki będziecie odstawiać – „Róbta co chceta!” Ta zaś świątynia, w której nie czci się Boga, a tych co przeciw prawu Bożemu występują – NIECH W PROCH SIĘ OBRÓCI. Amen.

Paweł Adamowicz uniknął ognia piekielnego – dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w książce: ŚWIADECTWO – To, co było. To, co jest. To, co będzie. Książkę tę polecam szczególnie rodzinie zmarłego prezydenta Adamowicza. Już wkrótce w sprzedaży.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ps. Przekażcie prezydentowi Macronowi, że to nie katedrę miał odbudować, lecz Katedrę, albowiem katedra znów w proch się obróci i zostaną z niej zgliszcza!

I jeszcze jedno: Właśnie się skończył czas na pokutę, bądźcie gotowi!

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.