Objawienie Boże – Sąd

Objawienie Boże

Dzisiaj 22 marca 2023, godzina 12-ta (południe). Oto okazał mi Bóg to, co rychło nadejdzie. To Sąd nad żywymi. Oto nadchodzi Ten, co Chrystusem się zwie, Baranek Sprawiedliwy. Lecz któż Go ujrzeć może, jedynie serce z kryształu. Gdy zaś nadejdzie, każde serce się poruszy na widok Jego. Dotknie On bowiem serca i oświeci sumienia, a żadne przed Nim ukryć się nie zdoła.

To co ujrzałem, ujrzałem sercem, albowiem niepojęte jest dla rozumu ludzkiego. Któż więc to pojąć zdoła? Jakże więc powiedzieć mogę, to co czuć będziecie gdy nadejdzie Sprawiedliwy, skoro pojąć nikt nie zdoła, bowiem tylko sercem w Duchu pojąć można. A będzie to trwało, dla wielu zbyt długo.

To, co po ludzku wyjawić mogę brzmi: Nawracajcie się, bo zginiecie, bo wielu tego nie przetrzyma. To wasze sumienia będą was zabijać. Szczególnie trudno będą mieli ci, co w różnorakich nałogach i przyzwyczajeniach trwają – to dodatkowa trudność.

Odstąpcie od grzechu, pokutujcie, korzystajcie z sakramentów świętych, szczególnie pokuty i pojednania, gdyż to co ze skruchą wyznacie w konfesjonale będzie odpuszczone, tak nie będzie wam liczone. Wasz oskarżyciel już zajął swe miejsce. Wasz obrońca również – to, co dobre i szlachetne idzie za wami. Wielu w tych dniach będzie przerażonych, wielu zawstydzonych, wielu wstydu udźwignąć nie zdoła, ale będą i tacy, w radości uniesieni – to szlachetne serca, trwające przy Bogu.

Oznajmiłem z woli Bożej,

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

„A oto Baranek stojący na górze Syjon”

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.