Objawienia Fatimskie

Do Prezydenta Ukrainy

Panie prezydencie Zełenski, jeszcze pan nie pojmuje? Pomogę zrozumieć…

Fatima rok 1917 – Matka Boża przestrzega i zwraca się do dzieci ze szczególną prośbą o modlitwę w intencji Rosji. Podkreśla, że tylko przez Jej Niepokalane Serce jest jeszcze szansa na pokój na świecie. Jedynym ratunkiem dla wszystkich grzeszników jest zadośćuczynienie za grzechy i nawrócenie. Pokuta Pokuta Pokuta

Maryja zapowiedziała także, że jeśli ludzie się nie opamiętają, jeśli nie zaczną wierzyć, na świat przyjdzie głód i kolejna wojna, jeszcze gorsza niż ta, która obecnie trwała. Zapowiedziała także prześladowania chrześcijan i Ojca Świętego. Wiele już było, najgorsze dopiero przyjdzie bo bezbożny stał się świat: Ap13

Trzy lata później, rok 1920 – Związek Radziecki legalizuje aborcję.

Aborcja była legalna przez większą część okresu istnienia ZSRR. Rosja była pierwszym państwem na świecie, które zalegalizowało przerywanie ciąży. Stało się to 19 listopada 1920 roku, jeszcze przed proklamowaniem powstania ZSRR. Sowieci wyprzedzili inne kraje o prawie pół wieku. Dzisiaj świat mówi o prawach kobiet, a prawo człowieka stało się prawem do zabijania własnego dziecka. Tak rosyjska zaraza rozlała się po świecie.

W Ukrainie aborcja stała tak powszechna, że wiele kobiet dokonało jej nawet kilkanaście razy, często metodami ludowymi, które są nadal praktykowane. Wiem jak to robicie! Aborcja w Ukrainie, to tak jak jeszcze niedawno w Polsce było powszechne stawianie baniek przy przeziębieniu.

Konferencja Episkopatu Biskupów Rzymskokatolickich Ukrainy wystosowała w związku z tym list duszpasterski, aby przypomnieć, że aborcja jest zabójstwem i zachęcić do działań w obronie życia.

Na początku biskupi przypomnieli historię legalizacji aborcji i zaznaczyli, że do dziś na Ukrainie prawo nie chroni nienarodzonych dzieci. 

„W dniach 16-18 listopada 2020 roku przypada 100. rocznica aktu, który zapoczątkował wielką tragedię w historii naszego narodu, a także w historii społeczeństwa światowego. To właśnie w tym czasie, 100 lat temu, Ludowy Komisariat Zdrowia i Ludowy Komisariat Sprawiedliwości wydały dekret «O sztucznym przerywaniu ciąży». W ten sposób Związek Radziecki stał się pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie nienarodzonych dzieci. Od tego czasu liczba aborcji stale wzrastała każdego roku. Ta haniebna i zbrodnicza praktyka osiągnęła apogeum w 1964 roku, kiedy dokonano aż 7 milionów aborcji. Niestety, po upadku Związku Radzieckiego Ukraina nie zerwała z tym komunistycznym dziedzictwem i do dziś nie stworzyła prawa, które chroniłoby jej obywateli od poczęcia do naturalnej śmierci. Od czasu uzyskania Niepodległości na Ukrainie wykonano ponad 30 milionów aborcji chirurgicznych”.

Podkreślili, że mentalność aborcyjna niszczy całe społeczeństwa i tworzy cywilizację śmierci.

„W ciągu tych stu lat od legalizacji aborcji w społeczeństwie rozwinęła się mentalność aborcyjna, która w umysłach wielu ludzi przedstawia aborcję jako zwykłą procedurę medyczną, mentalność, która unieważnia ludzkie życie, godność kobiety i zasiewa w społeczeństwie «cywilizację śmierci». Aborcyjny sposób myślenia odnosi się nie tylko do osób, które były bezpośrednio zaangażowane w aborcję, ale także do wszystkich innych obywateli. Jego destrukcyjny wpływ jest wszechstronny. Przypomnijmy słowa św. Matki Teresy z Kalkuty, laureatki Pokojowej Nagrody Nobla: «Jeśli matka może zabić własne dziecko we swoim łonie, zniszczyć ciało z jej ciała, życie z jej życia i owoc swojej miłości, dlaczego jesteśmy zaskoczeni przemocą i terroryzmem, które szerzą się wokół nas?». Powiedzmy otwarcie – aborcje niszczą osoby, która je wykonują, niszczą rodzinę, niszczą kraj i świat”.

Przypomnieli, że każda aborcja jest zabiciem człowieka i powoduje oderwanie człowieka od Kościoła.

„Każda aborcja (chirurgiczna i farmakologiczna: stosowanie wkładek domacicznych i pigułek) jest przekroczeniem piątego przykazania Bożego: «Nie zabijaj!». «Wśród wszystkich przestępstw przeciw życiu, jakie człowiek może popełnić, przerwanie ciąży ma cechy, które czynią z niego występek szczególnie poważny i godny potępienia. Sobór Watykański II określa je wraz z dzieciobójstwem jako okropne przestępstwa» (Evangelium vitae, 58, Gaudium et spes, 51). A kto popełnia taki czyn, popełnia grzech ciężki i nie może przyjmować Komunii Świętej bez Sakramentu Pokuty i Pojednania”.

Zaznaczyli, że każde wspieranie aborcji jest niedozwolone.

„Ponadto każdy, kto świadomie wspiera, doradza lub w jakikolwiek sposób pomaga w wykonywaniu aborcji, wspiera i rozwija przemysł aborcyjny, ustawodawstwo aborcyjne, wykorzystywanie ciał abortowanych dzieci w kosmetyce lub w jakiejkolwiek innej branży, wyklucza siebie z wiary chrześcijańskiej i zagraża swemu wiecznemu zbawieniu!!!”.

Zaapelowali, aby chrześcijanie wspierali działania społeczne w zakresie ochrony życia modlitwą i postem. Zachęcili także, aby świętować Dzień Świętości Życia.

Podkreślili, że każdy powinien bronić życia zgodnie ze swoim powołaniem i możliwościami. Źródło OPOKA, publikacja z dn. 16.11.2020

Panie prezydencie Zełenski, kończy się panu czas, na emocjach gra dziś diabeł, albowiem nad emocjami posiadł władzę – jeszcze rok. Emocje jakie pan wywołał obrócą się przeciwko panu, przeciwko Ukrainie i przeciwko światu. Emocje to szatan, pan zaś wypełnia jego plan.

Pokuta Pokuta Pokuta

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.