Nierządnica?

Panie Kosiniak – Kamysz,

Pan i pańskie ugrupowanie nie jesteście zwykłą nierządnicą, jesteście niczym zawodowa prostytutka. Prostytuujecie się już od wielu lat. Za władzę i stanowiska oddaliście nie tylko ciało, ale i duszę stając ramię w ramię z antychrystem tworząc Koalicję Europejską, koalicję stworzoną przeciw Chrystusowi. Wy, co niegdyś odnosiliście się do wartości chrześcijańskich, do wartości narodowych, do wartości jakie stanowi tradycyjna rodzina, stając w jednym szeregu z antychrystem wspierając lgbt staliście się antychrystem.

Jak Pan ma odwagę wejść do kościoła, kiedy wystąpił Pan publicznie przeciw Ewangelii Bożej, przeciw Kościołowi świętemu?

Zatem wzywam Pana do nawrócenia, do szczerego nawrócenia. Zachęcam do szczerego żalu w Sakramencie Pokuty. Przestrzegam jednak przed obłudą, jaką wykazał się pański kolega Donald Tusk, ten co to śluby brał i świętymi obrazkami się obstawiał. On dziś jest wygnańcem, bez szacunku, bez przyszłości, upokarzany publicznie nawet przez swoich kolegów w Parlamencie Europejskim. Fałszywa wiara zawsze będzie obnażona.

Wkrótce w Sejmie i w Senacie spotka się Pan z Ustawami wspierającymi rodzinę, wartości chrześcijańskie i narodowe. Mam nadzieję, że pański honor i sumienie, a zwłaszcza sumienie zostanie przebudzone i wszyscy będziemy mogli usłyszeć ten głos, głos pańskiego sumienia. Głos, który nie będzie poparty grantami i stanowiskami. Mam nadzieję, że usłyszę głos pańskiego sumienia i tych, których Pan reprezentuje.

Panie Kosiniak – Kamysz, te wybory nie były o tym, co kto komu obieca, czy co kto komu da. W tych wyborach chodziło o samego Chrystusa i wartości płynące z Ewangelii Bożej – o rodzinę. W tych wyborach chodziło o Polskę – być albo nie być. Wybrzmiały w nich trzy głosy: pierwszy wołał – Jezus, drugi brzmiał – Barabasz, trzeci to milczenie – tzn. obojętność.

Nawracajcie się, bo zginiecie. Nawracajcie się, a żyć będziecie.

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Apel

Apeluje do wszystkich biskupów:

Szanujcie Kościół Święty, szanujcie Sakramenty Święte. Nie wpuszczajcie do kościoła trumny tych, co publicznie przeciw Chrystusowi występują, tych, co występują przeciw Ewangelii Bożej, jeśli wpierw nie wyznają żalu za grzechy oraz Aktu Wiary. Nie wpuszczajcie antychrysta do kościoła, tak jak to uczyniliście z prezydentem Gdańska, czego konsekwencje wszyscy widzieliśmy na ulicach. LGBT to imię diabła.

Kamil Stanisław Banasiowski- trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.