„Ministra” do spraw równości Katarzyna Kotula – zakała Polskiej ziemi – aktualizacja

Katarzyna Kotula

Nie ma chyba większej obrzydliwości jaką nosi Polska ziemia niż Katarzyna Kotula, „Ministra” do spraw równości w nowo utworzonym ministerstwie w rządzie Antychrysta.

Nie czuję żadnej nienawiści do tej osoby, bo do nikogo nie żywię takich uczuć. Zbiera mnie jedynie na wymioty widząc jej oblicze w ekranie telewizora, czy słysząc choćby jej głos. Jest dla mnie obrzydliwością, a raczej jej czyny. To kobieta umarła, która zaraża śmiercią, nie tylko ciała, ale i duszy. Wystrzegajcie się tego potwora – BOGINI ŚMIERCI. Nie jest jakimś odosobnieniem, wszak nowy polski rząd zieje obrzydliwością.

Pani Kotula jest również przestępcą, a jej przestępstwo polega na tym, że w gmachu Sejmu podczas debaty nad ustawami aborcyjnymi przed kamerami okazała tabletki mające być skutecznym panaceum na niechcianą ciążę, chodzi o tzw. aborcję farmakologiczną. Na swoich kontach społecznościowych przedstawiła stronę internetową na której kobiety mogą zakupić specyfik, podając przy tym jego nazwę wraz z pełnym instruktarzem jak go zastosować w celu zakończenia ciąży, dokonania aborcji farmakologicznej. Pani minister nie tylko złamała Konstytucję RP mówiącą o ochronie życia ale i ustanowione prawo, podżegając do czynów karalnych takich jak aborcja, za co grążą 3 lata więzienia. Podanie nazwy specyfiku niszczącego nowe życie, szczegółowa instrukcja jak to życie zniszczyć oraz adres pod jakim ten specyfik można nabyć bez żadnej recepty, bez żadnej konsultacji lekarskiej, po prostu na własną rękę jest również przestępstwem. Przypomnę, że w Polsce obowiązuje prawo o obrocie lekami, prawo farmakologiczne.

Katarzyna Kotula z tabletkami
BOGINI ŚMIERCI

Apeluję dziś do wszystkich mediów liczących się z ludzkim życiem, NIE POWIELAJCIE WPISÓW KATARZYNY KOTULI, nie podawajcie nazwy tego specyfiku, nie podawajcie instrukcji przerywania ciąży, nie podawajcie adresów domen, na których można się zaopatrzyć w zabójcze tabletki. Publikując wpisy tej obrzydliwości stajecie się współwinni śmierci wielu nienarodzonych dzieci. Ta kobieta to dziecko samego diabła, a to co czyni, jest obrzydliwością dla Boga, tak i dla mnie. To kobieta niosąca śmierć!

Ale to nie wszystko, pani Katarzyna Kotula z trybuny sejmowej poinformowała, że holenderski parlament debatuje nad tele-poradą i możliwością zaopatrzenia w tabletki polek chcących dokonać aborcji farmakologicznej w domu np. przy pomocy swojej „koleżanki” – jak mówi.

No cóż, Holandia będzie tym krajem, który dozna największego ognia. Zaprawdę, nie będę płakał nad nimi. Zasłużona kara zstąpi.

Każdy, kto poparł legalizację aborcji, każdy polityk który zagłosował przeciwko życiu złamał Boże przykazanie – Nie zabijaj!

Kraje, które wybrały śmierć niech się nie dziwią, gdy śmierć będzie królować. >>Wasze dzieci będą pożerać wasze wnuki<< A przypomnę wszystkim, że najgorsze dopiero ujrzycie, cały świat dozna wielkich boleści, największych jednak Holandia. Będą zazdrościć Ukrainie czy Izraelowi (woleliby mieszkać w Strefie Gazy). Następnie Stany Zjednoczony Ameryki i Rosja – one też poniosą wielkie straty. Sprawdźcie w moich książkach, tam wszystko pisze, wystarczy mieć rozum i otwarty umysł.

Ulęknijcie się Boga i padnijcie na twarz, bowiem czas wasz jest bliski!

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Aktualizacja 15.04.2024: W Polsce chyba ogłoszono plebiscyt na BOGINI ŚMIERCI, bowiem jedna idiotka chce przebić drugą w swej głupocie – coraz większa konkurencja. Natalia Broniarczyk z Aborcyjnego Dream Teamu w trakcie debaty na żywo w telewizji Republika zażyła tabletkę poronną. „To są leki rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia, ( nazwy specyfików). Każda osoba może je zażyć. Ja teraz też zażyję” – powiedziała i połknęła pigułkę. W ten sposób zareklamowała zabójcze tabletki jako niby bezpieczne. Ile na tym zarobiła? Nie wiem. Wiem jednak, że owa osoba nie jest „wolontariuszką” lecz jak sama przyznała pobiera za swą działalność wynagrodzenie. Zarabia na śmierci nienarodzonych dzieci oferując pomoc (odpłatną) za zabicie każdego niechcianego dziecka (człowieka). Wiem też, że na oczach widzów Telewizji Republika, również moich, popełniła przestępstwo nakłaniając kobiety do dzieciobójstwa. Co na to nowy pan minister Sprawiedliwości Bodnar i jego sodomscy pomagierzy ? Ci sami, co to chcą z Urzędu karać ludzi za tzw. „mowę nienawiści”, by ich zboczenia stały powszechne jak chleb? Zobaczymy.

Skoro matka może zabić WŁASNE DZIECKO, co cóż powstrzyma nas od zabijania siebie wzajemnie – matka Teresa. Czy kogoś dziwią te wojny na świecie? Naprawdę kogoś to dziwi? Prawdziwe zdziwienie dopiero przyjdzie.

Print screen z programu TV Republika
Idiotka połykająca tabletkę poronną? – prawy górny róg

Plebiscyt trwa.

Przypominam Ci Polsko, Twój przeciwnik to Azahiel – z Twego grzechu! Pokutuj, tak go pokonasz!

Wzywam polskich hierarchów do ogłoszenia Narodowej Pokuty we wszystkich kościołach w Polsce! Pokutujcie, puki możecie, puki jeszcze ma kto pokutować. Nie posłuchaliście przed pandemią i nastała „mgła”. Wy nie wiecie co nadejdzie, ja to widziałem. Pokutujcie! Ulęknijcie się Boga i padnijcie na twarz! Może Meksyk was przekona Ekscelencje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.