Miliard podpisów – CYROGRAF

CYROGRAF

Miliard podpisów. Tyle chce zebrać Franciszek pod dokumentem o „ludzkim braterstwie”

Jak podaje portal Pch24.pl: „10 czerwca do Rzymu przyjedzie kilkudziesięciu laureatów Nagrody Nobla, by przygotować dokument o braterstwie ludzkim, który podpisze papież Franciszek. Watykańscy urzędnicy chcą w ten sposób zainicjować wielką akcję promującą przesłanie papieża Franciszka o ludzkim braterstwie. Liczą, że pod dokumentem, który miałby proponować rozwiązanie konfliktów globalnych, uda się zebrać ponad 1 mld podpisów na całym świecie.”

„W wydarzeniu wezmą udział młodzi ludzie, przedstawiciele organizacji pozarządowych zaangażowanych w ekologizm, transport statkami migrantów z Afryki itp. Będzie delegacja młodzieży z Rosji i Ukrainy, by propagować „kulturę braterstwa, pokoju i dialogu poprzez widoczne okazywanie jedności w różnorodności” – czytamy. Koniec cytatu.

Nie zabraknie również Lecha Wałęsy, tego samego co kilka dni temu uczestniczył w Marszu Warszawskim, którego przesłaniem były: aborcja, dewiacje, palenie kościołów, opiłowywanie katolików, pioruny i gwiazdki – WSZYSCY BRACIA!

To jednak nie wszystko, bo na dzisiaj jest także zaplanowane wystrzelenie w przestrzeń kosmiczną watykańskiego nanosatelity „Strażnika Nadziei”, który ma wysyłać na Ziemie sygnał radiowy w kilku językach z Covidowym błogosławieństwem papieża oraz jego naukami o powszechnym ludzkim braterstwie – Fratelli tutti.

List do Tesaloniczan 5:2-3:

„Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pana przyjdzie jak złodziej w nocy. Bo gdy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo – wtedy przyjdzie na nich nagła zguba, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie ujdą”.

STRAŻNIK– POSĄG BESTII ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZED SIEDZIBĄ ONZ OD 2021 ROKU

Księga Daniela 7:2-4:

„Daniel powiedział: Oto co zobaczyłem w swoim widzeniu w nocy: Oto cztery wiatry niebieskie potykały się na wielkim morzu. A cztery wielkie bestie wyszły w morza, jedna różniła się od drugiej. Pierwsza była podobna do lwa i miała orle skrzydła

Ap13

„2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
łapy jej – jakby niedźwiedzia,
paszcza jej – jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.”

Daniel 9:27

„Wtedy utwierdzi przymierze z wieloma na jeden tydzień; Ale w środku tygodnia położy kres ofiarom krwawym i ofiarom z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie”.

Dziś to Rosja przewodzi ONZ– bestia druga, której serce niczym księżyc w pełni na południu świeci – w Rzymie

Dziś jest 10 czerwca, to będzie pamiętny dzień, bowiem pełnią mocy wchodzi w życie największa herezja Kościoła – powszechne braterstwo bez Chrystusa.

Kto podpisze ten cyrograf, papież i jego brat Putin wraz z bratem Cyrylem? Ssący język brat Dalajlama? A może i prezydent Ukrainy ma to uczynić – WSZYSCY BRACIA? Czy to plan pokojowy o którym mówił papież, podpisać cyrograf z diabłem?

„Kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest Mi bratem” Mt12

Kiedy usłyszycie o zawarciu pokoju, biegnijcie do konfesjonału, by oczyścić swe serca!

To nie jest krytyka, lecz wołanie do Boga: Przyjdź sprawiedliwość Twoja!

Sąd Boży jest bliski! Marana tha!

„A oto Baranek stojący na górze Syjon”

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. W Polsce zbierane są podpisy w obronie Rodziny i chrześcijańskich wartości. Podpisujmy się!

AKTUALIZACJA:

Audiencje papieża Franciszka są odwołane do 18 czerwca> Opatrzność Boża?

AKTUALIZACJA:

Brak danych o starcie rakiety w dn. 10 czerwca. Najbliższy planowany start Falcon 9 jutro o godz. 23 czasu polskiego. Czy będzie tam papieskie przesłanie? Czy wystartuje? Zobaczymy.

AKTUALIZACJA:

Jest potwierdzenie. Satelita Spei Satelles, czyli „Strażnik Nadziei”, wyniesie na orbitę wokółziemską zapis papieskiego Statio Orbis z 27 marca 2020 r. – kazania wygłoszonego w szczytowym momencie pandemii Covid-19.

SpeiSat zostanie wystrzelony 12 czerwca 2023 r.  z bazy sił kosmicznych Vandenberg w stanie Kalifornia na pokładzie rakiety SpaceX Falcon 9, która wyniesie go na niską orbitę okołoziemską na wysokości 525 km. – jak podają źródła.

Czy wyniesie? Przekonamy się dziś o 23 czasu polskiego. Opatrzność Boża.

AKTUALIZACJA: https://youtu.be/zO3luySkHQU

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.