Marsz, Marsz Trzaskowski

Newsweek proponuje okładkę z kandydatem na prezydenta Rafałem Trzaskowskim pt. „Marsz, Marsz Trzaskowski”

Wreszcie prawda wyszła na jaw – Marsz, Marsz Trzaskowski. Hymn Polski, to przecież hymn masoński. Autor ” Mazurka Dąbrowskiego” Józef Wybicki był znanym masonem, który to stworzył hymn narodowy na cześć swojego masońskiego przyjaciela Dąbrowskiego. Zatem mason pisał o masonie. Pan Trzaskowski idealnie się wkomponował.

Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, kiedy hymn narodowy zostanie zmieniony. Nie godzi się bowiem, by katolicki naród wysławiał masonerie. Hymn Polski winien się odnosić przede wszystkim do Chrztu Polski.

Zastępca pana Trzaskowskiego, pan Paweł Rabiej mówi: Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją .

A ja mówię: Najpierw przywrócimy krzyż w koronie godła Polski. Potem zmienimy hymn Polski z masońskiego na chrześcijański, a następnie Konstytucję oprzemy na Prawie Bożym.

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.