Marsz, Marsz Trzaskowski

Marsz, Marsz Trzaskowski

Ktoś pamięta jeszcze ostatnie wybory prezydenckie i związane z tym Covidowe zamieszanie, zabójcze koperty, problemy z ustaleniem terminu wyborów, etc. Co się wtedy działo – pamiętacie? O mały włos nie mielibyśmy prezydenta. A czy ktoś pamięta moje ostrzeżenie i świadectwo jakie złożyłem rok wcześniej na prawdziwość słów moich? Przypomnę wpis z 2 czerwca 2019 roku:

Wkrótce przyjdą wydarzenia związane z prezydentem, naszym prezydentem, lecz nie wiem jakie. Bóg wie, to wystarczy. Ja zaś to piszę na świadectwo dla was, byście wiedzieli, że mówię prawdę.

Albo czy ktoś pamięta Marsz, Marsz Trzaskowski – propozycję okładki Newsweeka z tamtego okresu? Przypomnę moją publikację z dn. 30 lipca 2020 roku:

Marsz, Marsz Trzaskowski

Co to znaczy? Co oznacza okładka Newsweeka przedstawiona przez redaktora naczelnego Tomasza Lisa, poza nawiązaniem do masonerii? Bo przecież hymn Polski to dzieło masońskie.

Marsz, Marsz Trzaskowski oznacza: Marsz, Marsz LGBT. Marsz, Marsz na Chrystusa. Marsz, Marsz na rodzinę. Marsz, Marsz na kościoły. Marsz, Marsz przez Polskę. Marsz , Marsz równości – bo przecież takim marszom patronuje prezydent Warszawy, pan Rafał Trzaskowski. [wpis archiwalny]

A teraz spójrzmy na pana Trzaskowskiego i jego działalność w stolicy, na promocję wynaturzeń, spójrzmy na Polskę i wydarzenia jakie miały miejsce od tamtego czasu. Czyż nie było jak z powyższego opisu? Czyż nie mówiłem prawdy? Co by było dzisiaj z Polską gdyby nie Opatrzność Boża, czy zdołała by się obronić zmasowanym atakom zabójczej ideologii serwowanej przez włodarza Warszawy i umarłej zagranicy?!

Właśnie o to były tamte wybory, o wiarę i rodzinę, o chrześcijańską Polskę.

A czy pamiętacie prawą rękę Rafała Trzaskowskiego wynaturzonego Rabieja siejącego publiczne zgorszenie i jego słowa o zamiarach tego środowiska? Przypomnę: „Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją” – Paweł Rabiej

Dlaczego to dzisiaj przypominam? Czynię to z dwóch powodów, jedn wyjawię już niebawem jako zapowiedź. Drugi powód to wielka inicjatywa społeczna pod patronatem Marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek mająca na celu powstrzymanie ogłupiania i demoralizacji dzieci i młodzieży w polskich szkołach przez edukatorów seksualnych o imieniu LGBT.

Zachęcam wszystkich przyzwoitych obywateli do przyłączenia się i złożenia podpisu pod obywatelskim projektem Ustawy – CHROŃMY DZIECI WSPIERAJMY RODZICÓW . Zachęcam również do zbierania podpisów. Wszelkie informacje i materiały do pobrania na stronie komitetu https://chronmywspierajmy.pl/

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. Na bluźnierczą wystawę w Europarlamencie odpowiem tak: Ojcze, przyjdź sprawiedliwość Twoja. Zaś na zachwyt Leszka Millera tą wystawą odpowiem tak: Trwaj sprawiedliwość Twoja, Ojcze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.