Listy – do ministra i biskupów

Do Pana Ministra Łukasza Szumowskiego

Szanowny Panie Ministrze,

ostrzegałem pana jak i Kościół Święty, przed konsekwencjami pana działań. Ostrzegałem, że ma pan pięć dni, by kościelne kropielnice zostały napełnione. Nie posłuchał pan. Zatem przyszły kary, a przyjdą większe! Jeśli ma pan wątpliwości, to proszę popatrzeć na swoje życie, na zwrot wydarzeń od końca czasu jaki dał panu Bóg na uderzenie się w pierś i naprawienie szkód. Niegdyś pisałem, że to Pan Bóg o mnie zaświadczy, a świadectwem dla wszystkich będą wydarzenia związane z prezydentem – naszym prezydentem. Jeśli jeszcze ma pan wątpliwości, to proszę przeczytać wszystkie moje listy od ostatniego zaczynając i popatrzeć na następstwa w kraju i na świecie. To pan wprowadził szatana do kościoła zamieniając wodę święconą na płyn do dezynfekcji, a wielu biskupów panu w tym pomogło. Jakże to jest panie ministrze, że w marketach mogły przebywać tłumy, a w kościele zaledwie pięć osób. Jakże to jest panie ministrze, że człowiek dziś wedle pana zaleceń może korzystać z saun i basenów, gdzie cały może się zanurzyć w wodzie wraz z innymi, a nawet palca zanurzyć nie może W KOŚCIELNEJ KROPIELNICY. Dziś próbuje się oskarżać pana Gowina o pewne wydarzenia, lecz to nie jest jego wina, lecz pana panie ministrze, albowiem pan Gowin nigdy nie miał prawdziwie Boga w sercu, pan zaś został poddany próbie. Zawiadamiam pana, panie ministrze, że w dniu wyborów wyrzuciłem płyn do dezynfekcji rąk z kościoła, stawiając go na zewnątrz – przed wejściem, zaś kropielnice napełniłem wodą święconą z dodatkiem soli egzorcyzmowanej. Zatem złamałem pana zalecenia i będę to czynił we wszystkich kościołach na mojej drodze, gdzie będą puste kropielnice. Nikt na siłę nie musi wkładać tam ręki, tak jak nikt nie musi przyjmować Eucharystii. Coby mnie powstrzymać, musi mnie pan uwięzić, albowiem kary finansowe może pan nawet nakładać w milionach. Wzywam pana do nawrócenia i uderzenia się w pierś, oraz naprawienie szkód wyrządzonych Kościołowi Świętemu, coby antychryst nie zasiadł na polskim tronie. Anioł Boży już kreśli mapę Polski, zmieni się ona od północy – niczym w Sodomie się stanie. Niech to będzie kolejnym świadectwem Mocy Bożej.

Z wyrazami szacunku,

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Do Arcybiskupów:

Jego Ekscelencji Stanisława Gądeckiego ,

oraz

Jego Ekscelencji Wojciecha Polaka

Ekscelencje, na Was ciąży to co się stało, bowiem to Wy najwyższe stanowiska piastujecie.

Jak mogliście pozwolić na to bracia, by płyn do dezynfekcji zastąpił w kościołach błogosławioną wodę?! Jak mogliście na to pozwolić?! Boicie się wirusa, boicie się kar pieniężnych, a nie boicie się gniewu Bożego?! Nie znacie Chrystusa, albowiem gdybyście znali, to nigdy byście na to nie pozwolili, nigdy. Nawracajcie się i pokutujcie. Przestrzegam również przed automatyzacją i dozownikami do wody święconej w kościołach, bo takie słyszę pomysły wśród niektórych księży. Zaraz komuś do głowy wpadnie, by i Eucharystie z automatu podawać – dla bezpieczeństwa. Niech Was Bóg przed tym strzeże.

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.