LGBT

Jestem pełen uznania dla pana prezydenta Andrzeja Dudy, gratuluje mu wielkiej odwagi. Niełatwo jest mówić prawdę publicznie, tym bardziej w trakcie kampanii wyborczej. Pan prezydent powiedział szczerą prawdę, że lgbt to nie ludzie lecz ideologia. Ja powiem jeszcze więcej, lgbt to imię antychrysta. Homoseksualista jest człowiekiem, biseksualista również jest człowiekiem, są to ludzie, choć grzeszni, to jednak ludzie kochani przez Boga, lecz lgbt to szatańska ideologia, która tych ludzi zwiodła. Ideologia demoralizacji i wyuzdania. W sercach tych ludzi nie ma miejsca dla Chrystusa, bowiem celem ich życia jest perwersja i akty seksualne, które to nazywają miłością. Bardzo jest mi żal tych ludzi, gdyż oni nie wiedzą co ich czeka, ja zaś poznałem ich przyszłość. Niestety, dali się ogłupić wybierając życie w grzechu, idąc ku zatraceniu. Ale tego jest im mało, chcieliby pogrążyć wszystkich.

Nadszedł czas walki, wielkiej walki o Chrystusa, o Krzyż, rodzinę i chrześcijańskie wartości. To walka z antychrystem!!!

Nadszedł czas, by Kościół Święty był prawdziwie święty, nadszedł czas oczyszczenia, nie tylko z fałszywych pasterzy Kościoła, lecz również fałszywych dzieci Bożych, to znaczy tych, co to nazywają się katolikami, a wspierają antychrysta.

Chrzest Święty otwiera drogę do zbawienia, lecz nie gwarantuje zbawienia.

Jeśli zatem katolik popiera tego, co przeciw krzyżowi występuje i Bogu samemu, taki jest antychrystem. Kościół Święty zachwaścił się nadto, teraz plew zostaje oddzielany, a wszyscy go ujrzeć możemy. Kościół musi się oczyścić, by był gotów na przyjście Pana Jezusa, który to już niebawem nadejdzie.

Nie interesuje mnie polityka, lecz obchodzi mnie Polska, Ojczyzna moja i jej przyszłość, która właśnie teraz się waży.

Dlatego apeluję teraz do wszystkich kapłanów Kościoła Świętego w Polsce – szanujcie Sakramenty Święte, szanujcie Kościół Święty.

Ci ludzie, którzy weszli do wspólnoty Kościoła poprzez Chrzest Święty, ci, którzy nazywają siebie katolikami, a występują publicznie przeciw Krzyżowi, przeciw Prawu Bożemu, przeciw samemu Bogu, nie mają prawa do przyjmowania Sakramentów Świętych i uczestniczenia w nich jako świadkowie, czy to na chrzcie, czy to na ślubie. Nie mają też prawa do katolickiego pochówku do puki się nie nawrócą i nie wyznają żalu za grzechy i aktu wiary.

Jeżeli zatem jakiś katolik popiera ideologie lgbt, małżeństwa homoseksualne, adopcję dzieci przez te pary, aborcję, i całą tę tęczową zarazę co Prawo Boże wywraca, zarazę co i ciało i duszę zabija, ten popiera szatana, ten woła Barabasz, ten jest antychrystem. Nie wpuszczajcie trumny antychrysta do kościoła. Bądźcie stanowczy!!! Kościół Święty ma być święty!!!

Niech wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec, i Syn, i Duch Święty – Jedyny Bóg

Nawracajcie się, bo zginiecie!!! Nawracajcie się, a żyć będziecie !!!

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.