Jezus, czy Barabasz?

Niegdyś ludzkość stanęła przed wyborem – Jezus, czy Barabasz? Jednak tego wyboru człowiek dokonuje każdego dnia. Dzisiaj również stoimy przed takim wyborem – Jezus, czy Barabasz? Dokonujemy go codziennie stając przed decyzją kogo poprzemy, z kim się przyjaźnimy, co sobą reprezentujemy, jakie poglądy wyznajemy. Niestety, ludzkość znów wykrzykuje: Barabasz, Barabasz! Wokół nas są ludzie, także w mojej rodzinie i wśród moich znajomych, którzy to za wierzących się mają, modlą się, chodzą do kościoła, biorą śluby, chrzczą swoje dzieci, katolikami siebie nazywają, a z ust ich wybrzmiewa imię „Barabasz”.

Fałszywa wiara

Człowiek prawdziwie wierzący, katolik, który ma w sercu wyryte Prawo Boże nigdy nie zawoła Barabasz, zawsze na jego wargach będzie donośnie wybrzmiewało Imię Jezus. Taki zaś, co woła Barabasz jest Antychrystem! Zatem człowiek prawdziwie wierzący nigdy nie poprze tego, co rujnuje Prawo Boże, nigdy nie poprze takiego, co przeciw Krzyżowi występuje, nigdy nie poprze tego, co wszeteczeństwa promuje. Nie można bowiem, kochać Chrystusa i wołać Barabasz. Taki jest Antychrystem.

Antychryst

Kilka lat temu powiedziałem, że nie jest to człowiek i nie jest to duch, lecz jest tym, co od człowieka i ducha pochodzi. Mówiłem, że już jest, a w imieniu jego jest tyle liter co w Imieniu Boga. Dziś to wyjawię, bo już czas nastał – jest to ideologia, a jej imię brzmi dziś LGBT. Tak więc człowiek przyjmujący ducha sprzeciwu staje się Antychrystem. Taki człowiek zawsze będzie wołał Barabasz. Zatem Antychrystem jest ten, co woła Barabasz, zaś duch sprzeciwu, to każdy ten, co w Prawo Boże uderza, to ten, co przeciw Słowu występuje. Jeżeli kto doszukuje się sprzeczności w słowach moich, oznacza to, że nie pojmuje.

Papież Franciszek

Czy papież Franciszek jest Antychrystem? Czy to o nim mówią stare proroctwa? Tak, to prawda, papież Franciszek jest Antychrystem! On woła Barabasz! I chociaż piękne słowa z jego ust płyną, choć o miłości wzniośle rozprawia to duch jego woła Barabasz, gdyż nie uznał Chrystusa za Jedynego Zbawiciela, lecz mądrość boga – swojego, bezimiennego boga.

Czy Antychryst może się nawrócić?

Bardzo tego pragnę, i modlę się o to. Tak jak Paweł będąc jeszcze Szawłem był Antychrystem, tak dziś jest uświęcony w Bogu, tak papież Franciszek jeśli wyzna na świat cały Akt Wiary, coś zupełnie oczywistego, iż Jeden jest tylko Zbawiciel i Jedna tylko Oblubienica Jezusa Chrystusa, choćby mu przyszło za to zginąć, ocali swoją duszę i dusz wiele. Ocalając duszę, ocali również i ciało, albowiem Zmartwychwstanie ciała jest prawdziwe.

Sąd Boży – miłość, miłosierdzie i sprawiedliwość Boża

Pisałem już o Bożej miłości i sprawiedliwości – znajdźcie proszę. Dziś chcę wyjaśnić pewną kwestie. Otóż często bywa tak, że gdy kogoś napomnę słyszę w odpowiedzi: ” Bóg mnie osądzi”, lub ” Wszyscy będziemy sądzeni”. I tak i nie. Co to znaczy? To jest podobnie jak ze zbawieniem. To jest niczym tak, jak z męczeńską śmiercią i Zmartwychwstaniem Pana Jezusa. Nie wszyscy będą zbawieni, bo nie za wszystkich umarł Chrystus, lecz za wielu, a to znaczy, że zbawienie jest dla wszystkich tych co tę śmierć przyjęli, i Zmartwychwstanie, i miłość, i Słowo. Tak i Sądowi podlegać będą wszyscy, to znaczy wszyscy ci co w grzechu żyją. Ci zaś, co Prawo Boże w sercu wyryte mają i przestrzegają go, nie podlegają Sądowi, oni bowiem ze śmierci do życia przechodzą, jak i ci co żal doskonały przejawią – przez miłosierdzie Boże. Ci zaś, co pod Sąd pójdą sprawiedliwie będą osądzeni – czyściec lub zatracenie. Baczcie zatem, by nie iść pod Sąd i nie być zawstydzonym, by nie być potępionym. Ewangelia Boża – na niej budujcie świat. Króluj nam Chryste.

Modlitwa

Nie ma większej modlitwy niż Modlitwa Pańska. Wystarczy wypowiedzieć ją ze zrozumieniem i wiarą: „Przyjdź Królestwo Twoje”

Niech zstąpi Duch Twój, i odnowi oblicze ziemi. Całej ziemi.

trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.