Hymn Polski

Postulat o zmianie hymnu z masońskiego na Polski

Dziś jest 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Jest to szczególny dzień dla Narodu Polskiego. Dlatego w tym szczególnym dniu zgłaszam postulat o zmianę hymnu narodowego z masońskiego na Polski.

Hymn, którym się posługujemy, jest hymnem na cześć masonerii, która to w naszym kraju ma niewyobrażalną władzę. Świadczyć o tym może bezwzględna realizacja projektu „Londyńskiego” zaprezentowanego w spektaklu na otwarciu Igrzysk Olimpijskich w 2012r. przez Loże Masońskie.

Polska jako jedyny kraj na świecie w pełni realizuje projekt „Londyn”- została jeszcze szczepionka do pełnego zakończenia spektaklu.

W dniu dzisiejszym zgłaszam postulat o zmianie hymnu narodowego, z hymnu masońskiego na Hymn Polski, bo jak zapewne większość polaków wie, że hymn, który dziś obowiązuje został stworzony przez masona dla masona.

Proponuję, by nowy Hymn Polski odnosił się przede wszystkim do Chrztu Polski, do Królowej Polski (Pani Jasnogórskiej), do nawały bolszewickiej i Bitwy Warszawskiej w 1920r. (Cudu nad Wisłą), do zwycięstwa nad faszyzmem i komunizmem.

Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!”-Jan Paweł II

13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.