Fundusz Sprawiedliwości i ks. Olszewski

O co chodzi?

Na łamach tygodnika „Sieci” opublikowano list ks. Michała Olszewskiego SCJ, w którym opisuje on szokujące działania podejmowane przez funkcjonariuszy po jego zatrzymaniu.

– „Kolejne szokujące informacje ws. ks. Michała Olszewskiego. Po zatrzymaniu torturowano go i upokorzono:

    —postawiono na stacji benzynowej, aby inni robili mu zdjęcia w kajdankach

    — odmówiono jedzenia, picia i kazano “szczać do butelki”

    — w czasie zatrzymania wypuszczono nieprawdziwą informację, że zatrzymano go z kobietą

    — odmówiono mu kontaktu z adwokatem przed decyzją o areszcie

Wszystko to złamanie prawa i spełnia znamiona torturowania”

– pisze europoseł Patryk Jaki.

Przypomnijmy, ks. Olszewski został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym za rzekome nieprawidłowości w wydatkowaniu funduszy z dotacji przyznanej dla Fundacji Profeto, której jest szefem. Fundacja kierowana przez ks. Michała Olszewskiego otrzymała wielomilionowe dofinansowanie z Funduszu Sprawiedliwości jeszcze za rządów Zjednoczonej Prawicy. Celem inwestycji było wybudowanie ośrodka „Archipelag” – przystani dla osób pokrzywdzonych w przestępstwach, wierzących i niewierzących. Obiekt miał pełnić rolę „oazy” dla wielu potrzebujących pomocy i oferować im całodobową opiekę przez 7 dni w tygodniu, mając zaplecze psychologiczne, psychiatryczne i terapeutyczne.

Czy ks. Olszewski jest winny jakiś nieprawidłowości, bądź prania pieniędzy przy realizacji tego projektu? Tego nie wiem. Wiem jednak na pewno, że tu nie o ks. Olszewskiego chodzi, a raczej o uderzenie w Kościół i obrzydzenie go przez Koalicję Antychrysta. Co zaś jest w sercu ks. Olszewskiego widzi tylko Bóg, i to On wie najlepiej co nim kieruje – chęć pomocy innym, czy może chęć zysku. Myślę, że ks. Olszewski jako były egzorcysta doskonale zdaje sobie sprawę (bynajmniej powinien) z diabelskich podstępów, zapewne rozumie, że diabeł zawsze proponuje bogactwa, władzę, uciechy cielesne etc. Diabeł zawsze szuka drogi, by oderwać człowieka od Boga, a najbardziej zależy mu właśnie na tych co prowadzą ludzi do Boga – świętych Boga. Niełatwo jest więc wytrwać – do końca. Ten jednak co wytrwa odbierze swoją nagrodę.

Oczywiście, gdyby Fundusz Sprawiedliwości nie dofinansowywał projektów związanych z Kościołem i nie kupowałby samochodów Straży Pożarnej, a budowałby kluby LGBT, czy finansował wystawy dla ludzi-psów, to dzisiaj nikt by nie słyszał o jakiejś „aferze” z przekazywaniem środków podmiotom „nieuprawnionym”. Gdyby Fundusz Sprawiedliwości przeznaczyłby miliony na zdejmowanie i palenie krzyży, to pewnie dzisiaj nie byłby w ogniu krytyki, a raczej zostałby wyniesiony na wyżyny europejskich wartości. Gdyby nie Kosiniak-Kamysz i rzekomo katolickie PSL nie byłoby zdejmowania krzyży w urzędach, tabletki „dzień po” i całej tej tęczowej rewolucji niszczącej człowieka, niszczącej Polskę, niszczącej Kościół w Polsce i tych wszystkich bluźnierstw przeciw Bogu samemu.

Wracając jednak do sedna sprawy i ks. Olszewskiego to powiem tak – Jeśli ks. Olszewski sprzeniewierzył się Bogu stając się nie kapłanem Chrystusa lecz biznesmenem w koloratce, to niech poniesie karę – wielką karę, albowiem kapłaństwo i posługa egzorcysty zobowiązuje. Jeśli zaś ma czyste serce, to zaprawdę, otrzyma swoją nagrodę, tak jak i Piotr otrzymał poprzez swą wiarę, pokorę i oddanie się woli Bożej. Bez względu jednak na to czy ks. Michałowi Olszewskiemu można przypisać jakąkolwiek winę, to cel Koalicji Antychrysta był jeden – uderzyć w Święty Kościół Chrystusowy, ośmieszyć go i obrzydzić! Dlatego na dzień aresztowania księdza wybrano czwartek – Wielki Czwartek, dzień ustanowienia Eucharystii i kapłaństwa. >>Uderzcie w pasterza, a rozproszą się owce<<

Jeśli doniesienia o barbarzyńskim i prześmiewczym traktowaniu księdza, wystawionego w kajdankach na widok publiczny na stacji benzynowej przez ABW, by można było mu robić zdjęcia i o zadawanych mu torturach się potwierdzą, to by oznaczało, że proroctwo jakie dałem Kościołowi zaczyna się wypełniać:

„POKUTUJCIE, albowiem nastaną czasy, kiedy koloratki będziecie ściągać wyruszając w drogę, ze strachu, by was nie poznali”

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.