Facebook – cenzura

Facebook – CENZURA

Facebook cenzuruje wpisy? Tak, to prawda, Facebook blokuje strony, szczególnie nieprzychylne lgbt i lewackim aktywistom. Ja również jestem tego przykładem.

Niespełana dwa lata temu utworzyłem profil na Facebooku. Uczyniłem to tylko dlatego, by umieścić na profilu prezydenta RP Andrzeja Dudy mój list w spawie lgbt skierowany do pana prezydenta.

Oryginał listu został skierowany w formie pisemnej do Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Niestety, list ten był widoczny bardzo krótko, już po kilku dniach Facebook zablokował mi konto pod pozorem – czy ja, to jestem ja. Najpierw domagał się nr. telefonu jako potwierdzenia. Zrobiłem to niechętnie, ale musiałem sprawdzić reakcję. Następnie autoryzacja przysłanego kodu poprzez SMS. Konto powróciło na jeden dzień, po czym znów ta sama sytuacja, tyle że tym razem poprosili o moje zdjęcie, zrobione w odpowiednim zbliżeniu i dobrym świetle, które to miałoby potwierdzić, że ja, to ja. To bardzo ciekawe, bo nie mieli żadnego mojego zdjęcia, tak niby z czym mieliby go porównać? Czy może to ja sam siebie miałbym przekonać, że jestem sobą? O co by poprosili kolejnym razem – nie wiem. Autoryzacja przez kod wysłany na telefon SMS-em wystarcza bankom do realizacji płatności, ale dla Facebooka to za mało. Tak zakończyłem przygodę z Facebookiem i nie chcę mieć z tą platformą nic wspólnego. Rozmawiałem nawet w tej sprawie z funkcjonariuszem Policji odnośnie próby wyłudzenia danych, ale rozłożył ręce.

Zrzut z ekranu

Większość mediów społecznościowych wprost promuje tęczową zarazę, cenzurując przy tym wpisy i strony nieprzychylne środowiskom lgbt.

Jednym z takich gigantów są Google. Najciekawsze było to, że podczas ostatniej kampanii prezydenckiej, kiedy starający się o reelekcje prezydent Andrzej Duda ogłaszał wielkie inwestycje amerykańskich koncernów w Polsce, między innymi Google, to logo wyszukiwarki Google przybierało tęczowe barwy, co zapewne zauważyło wielu internautów.

Nie wiem z czym to jest związane, ale wiele linków do mojej strony nie działa, a w zasadzie pojawia się informacja o możliwym ataku hakerskim.

Nie wiem czy po dzisiejszym wpisie w ogóle odnajdziecie moją stronę.

A oto list skierowany do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy z dn.14 czerwca 2019 roku prezentowanego na Facebooku, który był przyczyną blokady mojego profilu, a zarejestrowanego w Kancelarii Prezydenta RP w dniu 29 lipca 2019:

Szanowny Panie Prezydencie

W związku z szerzącą się falą demoralizacji społecznej oraz notorycznego publicznego profanowania świętości przez środowiska LGBT w Polsce, zgłaszam publiczny sprzeciw i żądam stanowczych działań przez Państwo Polskie w tej sprawie. Wnioskuję o całkowity zakaz publicznych zgromadzeń przez te środowiska oraz całkowity zakaz rozpowszechniania i promowania ideologii demoralizacji i wyuzdania, którą prezentuje środowisko LGBT i jego podobne. Wnioskuję o całkowity i bezwzględny zakaz publicznego obnażania wszelkiej wynaturzonej seksualności, pod rygorem odpowiedzialności karnej łącznie z karą pozbawienia wolności do dwóch lat, jak jest to w przypadku obrażania uczuć religijnych art.196KK.

Wniosek motywuję niewymownym zagrożeniem dla społeczeństwa , w szczególności dla dzieci i młodzieży, jakim jest powszechna demoralizacja płynąca z tej ideologii.

Jako pełnoprawny obywatel tego kraju stanowczo się domagam podjęcia skutecznych działań przez Państwo Polskie, mających na celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym dzieciom i ochrony przed szerzącą się zarazą.

Z wyrazami szacunku,

Kamil Stanisław Banasiowski

Oto odpowiedź z Kancelarii Prezydenta RP z dnia 9 sierpnia 2019:

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Nr BDK.0600.6030.2019.SM

Szanowny Panie

Potwierdzamy wpływ Pana listu z 29 lipca 2019 roku skierowanego do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a przekazanego do Biura Dialogu i Korespondencji kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej upoważnionego do udzielenia odpowiedzi.

Uprzejmie informujemy, że prezentowane w korespondencji uwagi, apele i propozycje dotyczące m.in. rozwiązań systemowych – zgłaszane przez obywateli i różne środowiska – są w Kancelarii Prezydenta RP wnikliwie rozpatrywane i traktowane jako istotny element dialogu społecznego. Celem dialogu społecznego jest zdefiniowanie i analiza konkretnych problemów oraz określenie roli i możliwości Prezydenta RP w ich kompleksowym rozwiązaniu.

Dziś mamy w Sejmie Obywatelski Projekt Ustawy StopLGBT.

Chwała niech będzie Bogu, i podziękowania dla Kai Godek oraz wszystkim tym, co przyczynili się do powstania tego Projektu Ustawy, wszystkim tym, co złożyli swój podpis pod tym Obywatelskim Projektem.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec, Syn i Duch Święty

Kamil Stanisław Banasiowski -13

P.S. Szczerze zachęcam polskich patriotów do stworzenia Polskiej Marki mediów społecznościowych, przecież mamy tylu znakomicie uzdolnionych informatyków. Facebooka wyślijmy za ocean!

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.