Episkopat i Marta Lempart

Kiedy zwracasz się bezpośrednio do demona musisz wiedzieć, że nie trzeba długo czekać na jego reakcję.

Do Marty Lempart (20 listopad 2020) –„Znam cie, widziałem twoje narodzenie, wiem kiedy przyszedłeś. Władzę jaką otrzymałeś dali ci polscy biskupi i oni ci ją odbiorą, a ja tego dopilnuję. Dostaniesz większą, po to, by ją stracić. Ale ty o tym wiesz.”

Pan Jezus dał nam jasne wskazówki co czynić z tymi, którzy nam złorzeczą i nas prześladują – Módlcie się za swoich prześladowców.

Opętanie Marty Lempart

W dniu 20 listopada odmówiłem za Martę Lempart dziesiątkę Różańca Świętego, a następnie napisałem powyższy list. Od tej chwili nie przespałem spokojnie wielu nocy. Napadały mnie demony seksu, budziły, nie dawały spać. Jeden przybył we śnie w postaci ponętnej kobiety w stroju Mikołaja (Mikołajki) – taki oto prezent. Długo nie zabawił, walczę również we śnie – chwała niech będzie Bogu. W pierwszą niedzielę adwentu ofiarowałem Panu Bogu w intencji Marty Lempart Komunie Świętą. Tego dnia, a raczej nocy tj. z 29/30 listopada wybudziło mnie ze snu potężne uderzenie zimna, aż mi ciarki przeszły po całym ciele. W chwili uderzenia demon się przedstawił jako Marta Lempart. Byłem świadomy całej sytuacji, wstałem by zobaczyć która jest godzina – dochodziła trzecia nad ranem. Powróciłem do łóżka i położyłem się spać, lecz demon nie odpuścił, trwał przy mnie prawie do siódmej rano próbując mnie opętać. To była długa walka, czułem jego popędy seksualne. Modlitwa do Maryi przyniosła ulgę i spokojny sen. W ciągu dnia jeszcze był aktywny, czułem jego złość, kiedy zapytałem półszeptem jakie jest jego prawdziwe imię, bo to którym się przedstawił to imię osoby którą opętał, tak jak w przypadku Hitlera – ten co opętał Hitlera, jak wszystkie podwładne mu duchy przy egzorcyzmach przedstawiają się jako Hitler. Wtedy usłyszałem w swej głowie imię – AZAHIEL(Azahiel – nie Ezechiel prorok). Przyznam, że nie słyszałem wcześniej tego imienia.

Czy to ten, który przybył prosto z piekła spadając od Południa w stronę Zachodniej części Polski 1 października o godz.10, którego upadek widziałem, ten do którego się zwracałem pytając o jego imie? Czy Azahiel to jego imię, czy też może tego, co opętał tę kobietę dużo, dużo wcześniej? Ten, który u mnie był związany jest z seksualnością i nie wydaje mi się, że to ten, którego narodziny na Polskiej ziemi widziałem, ten chyba jest już długo na ziemi. Przypuszczam, że zakrył tamtego, o wiele gorszego, by mnie zmylić. Ten, którego widziałem spadającego być może dopiero przybędzie – wola Boża. Choć mam wrażenie, że już poznaliśmy się wcześniej. Czy to nie on nazywał mnie psem?! Jakoś dziwnie podobnie wybrzmiewają dziś te słowa w przestrzeni publicznej, no i ta specyficzna nienawiść do Kościoła i katolików. On ma wielką władzę, lecz może tylko tyle, na ile pozwoli mu Bóg, a to co uczyni Pan Bóg w dużej mierze zależy od nas samych, od naszej wiary. On (Piorun) jest odpowiedzią dla polskich biskupów. Tak czy inaczej, jeden z tych co opętał Martę Lempart to Azahiel, kolejnee imię ujawnię gdy będę stuprocentowo pewien, gdy się już całkiem odkryje, albo przyjdzie – wola Boża. Poczekajmy do pierwszego.

Oto, jak polscy biskupi wyzwolili Pioruna:

„Informacje, które otrzymujemy, wskazują, że zdecydowana większość wiernych w poszczególnych parafiach – choć mogły się zdarzyć jakieś wyjątki – skorzystała z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i przeżywała ją za pośrednictwem mediów, o co prosił Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i biskupi diecezjalni. Tak więc w kościołach są przestrzegane zalecenia służb sanitarnych” – podkreślił ks. Rytel-Andrianik. Źrodło: episkopat.pl (15 marca 2020)

Ekscelencje, radujecie się, że wierni nie poszli w niedziele do kościoła na Msze Świętą, że były puste kościoły? Czy również taka będzie Wasza radość Ekscelencje, gdy będziecie patrzyć na tych, co z Kościoła występują?

Zrozumiałym jest, że nie macie Ekscelencje wielkiego pola do działania w obliczu zaistniałej sytuacji epidemicznej i obowiązujących restrykcji. Powinniście jednak wiedzieć, że są takie rzeczy, na które nigdy nie wolno się zgodzić. To właśnie w chwili próby okazuje się prawdziwa wiara i wytrwałość świętych.

Wy Ekscelencje wszystko wytłumaczycie mówiąc: „Nie będziesz wystawiał na próbę, Pana, Boga swego”. Tak kościoły były puste, a markety pełne, a głosy fałszywych proroków z Jasnej Góry rozbrzmiewały.

Różnica jest taka, że kiedy Panu Jezusowi diabeł rzekł: „skocz”- nie posłuchał, bo nie jemu posłuch winien, chociaż wiedział, że nie zginie. Kidy Wam powiedział, opróżnijcie kropielnice i przyjmijcie znamię moje, a Chrystusa odsuwajcie, tak swe życie zachowacie. Zrobiliście, w pas mu się kłaniając:

„Przypominamy, że przepisy liturgiczne Kościoła przewidują również przyjmowanie Komunii Świętej na rękę. Znak pokoju należy przekazywać przez skinienie głowy, bez podawania rąk. Cześć Krzyżowi należy oddawać bez kontaktu bezpośredniego, przez przyklęknięcie lub głęboki skłon. Należy powstrzymać się ponadto od oddawania czci relikwiom poprzez pocałunek lub dotknięcie. Na kratkach konfesjonałów należy założyć folie ochronne. W tym czasie rezygnujemy z napełniania kropielnic kościelnych wodą święconą” – podkreślili biskupi w specjalnym zarządzeniu Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski. Źrodło: episkopat.pl (15 marca 2020)

AdobeStock/ ChiccoDodiFC

Wszystkiego się boicie, tylko gniewu Bożego się nie boicie!

To Wy Ekscelencje macie przygotować wiernych na przyjście Chrystusa – Powtórne Przyjście. To jest Wasze zadanie Ekscelencje, przede wszystkim Wasze. A co Wy czynicie?!

Wszyscy mówią, że ratunkiem jest: dystans, dezynfekcja, maseczki i „zbiorowa odpowiedzialność” dopóki nie będzie szczepionki. Już jest, bezpłatna i dobrowolna. Nie zdziwcie się, kiedy ci niezaszczepieni nie będą mogli podróżować, uczestniczyć w zgromadzeniach publicznych lub podejmować pracy, bo przepustką do wszystkiego będzie właśnie szczepionka – nieobowiązkowa.

Ja mówię: Ojciec, Syn, Duch Święty i Maryja

Rozwaga, rozsądek, roztropność i racjonalizm są niezbędne, są cechami odpowiedzialności – to przymioty ludzkie, dlatego zostało zapisane: Ap13 „16 sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia” . Bestia ma moc zabijania, pamiętajcie jednak, że jesteście zwodzeni (Ap13, 14), a duch Bestii to duch emocji. Wszystkie przymioty ludzkie nie mogą przewyższać wiary, bowiem Bóg jest ponad wszystkim – Objawienie się Pana Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej.

Co zrobiliście z ludźmi? Wpadają do kościoła zawładnięci strachem, zamaskowani, najpierw dezynfekcja, następnie stoją przez godzinę nikogo ani niczego nie dotykając, a kiedy wychodzą znowu dezynfekcja – opamiętajcie się, to jest Dom Boży. Nieliczni podchodzą do kropielnicy, a w większości kościołów jest sucha.

Wpuściliście szatana do kościoła, a Chrystusa odsunęli. Szatana wywyższacie, a Chrystusa poniżacie – wy biskupi, wy biskupi, wy biskupi! Nie chcieliście procesji z Chrystusem, mówiąc: „Nie będziesz wystawiał na próbę, Pana, Boga swego”macie procesje z szatanem i masowe opętania.

Już wyszedłem w drogę, a nie wziąłem nic ze sobą, oprócz Słowa, lecz Matka nasza mnie z niej zawróciła. Dostaliście jeszcze czas, by swe błędy móc naprawić – napełnijcie kropielnice. Zaprawdę, powiadam wam, gromy na was spadać będą jakich żeście nie widzieli. Mieliście już świadectwo, lecz to będzie większe – porażające. To co ujrzycie będzie waszą zasługą. Każda sucha kropielnica będzie światłem dla błyskawicy. Nie zmarnujcie tego czasu, który Najświętszej Pannie Maryi zawdzięczacie, ukochanej Matce naszej.

A świadectwem dla pana będzie to, że gdy wejdę do kościoła, a będą tam suche kropielnice, a moja dłoń nie dotknie błogosławionej wody, a dusza moja nie dozna rozkoszy (…)” Suche kropielnice 2/2 – (napełnione).

Suche kropielnice: ?

Błogosławiony kraj, błogosławiony naród, błogosławiony jest człowiek, ten, który jest przez Boga „chłostany” – on bowiem jest umiłowany.

Jezus Chrystus musi być wywyższony, a kropielnice napełnione – zmawiajcie Różaniec za swoich prześladowców, ofiarujcie za nich Komunie Świętą.

Powiedziałem Wam Bracia jak unicestwić pioruna, a nie jedynie jego – zrozumiejcie tylko.

Nie miejcie jednak złudzeń, prawdziwa walka się dopiero zacznie, przez świat przejdzie anioł zniszczenia, będzie ucisk, i głód, i śmierć, aż do chwili gdy powiemy: MARAN ATHA – Nasz Pan przyszedł.

Bądź wola Twoja Ojcze, przez Chrystusa, z Duchem Świętym. Amen

trzynasty

„Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz”

P.S. Dam Wam świadectwo Boga, na ręce kapłana je złożę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.