Duch Prawdy

Na początek pragnę pogratulować księdzu Jerzemu Rozmysłowskiemu, proboszczowi z parafii w Czermnie woj.świętokrzyskie aktu odwagi jakim się wykazał: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/czermno-ksiadz-przestrzegal-przed-glosowaniem-na-rafala-trzaskowskiego/2wqcx57,79cfc278

Ponadto pragnę się zwrócić do radomskiego biskupa diecezjalnego, ks.Henryka Tomasika.

Niech będzie uwielbiony Bóg Jedyny, Ojciec, Syn, Duch Święty

Drogi Księże Biskupie,

Ekscelencjo, może nadszedł już czas, by powiedzieć ludziom prawdę i wezwać ich do nawrócenia. Puki jeszcze czas mają. Może to Wy, biskupi, powinniście to uczynić. Może wszyscy powinni wiedzieć co mówi Prawo Kanoniczne, oraz jakie są konsekwencje publicznego występowania przeciw krzyżowi, przeciw Kościołowi, przeciw samemu Chrystusowi. Może wszyscy katolicy powinni wiedzieć, że ich trumna nie zostanie wpuszczona do kościoła. A może nie wszystkich to Prawo obowiązuje? Przecież doskonale Jego Ekscelencja wie, że tu nie chodzi o jakieś tam poglądy polityczne, a o konkretny wybór – Jezus, czy Barabasz? Tu nie chodzi o politykę, lecz o Chrystusa i o cały Kościół święty. Tu chodzi również o tych ludzi wołających dziś: Barabasz, Barabasz. Tu chodzi o ich duszę, o ich zbawienie. Zatem powinni mieć świadomość podejmowanych przez siebie decyzji. Proszę im to powiedzieć głośno, i wezwać do nawrócenia, puki jeszcze czas mają.

Z serca księdzu błogosławię, szczęść Boże

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.