Do Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

Panie prezydencie,

niemal każdego dnia zwraca się pan do parlamentów całego świata, dziś zwrócił się pan do parlamentu Japonii, tak i ja zwracam się dziś do pana. A niech pan wie, że nie jest to przypadek, bowiem Japonia będzie związana z tym, co dopiero ma nadejść.

Powiedział pan kolejny raz „Chwała Ukrainie”, dodając chwała Japonii, czasami pan dodaje również Boga.

Panie prezydencie, bez Ukrainy Bóg nadal będzie, lecz bez Boga nie będzie Ukrainy. Jeśli pan nie postawi Boga na pierwszym miejscu, wkrótce po Ukrainie zostanie jedynie proch, a świat cały będzie się przyglądał, by wiedział co go czeka w niedalekiej przyszłości, albowiem dziś jest otwarte niebo nad Ukrainą, lecz niebawem otworzy się nad całym światem.

Panie prezydencie, nie pisałbym do pana tego listu gdyby nie powoływał się pan na Boga w niebie w swoich wystąpieniach, bo ja nie jestem dla świata całego, lecz dla Kościoła Świętego.

Skoro więc powołał się pan na Boga samego musi pan wiedzieć, że Bóg na którego się pan powołał jest Bogiem zazdrosnym, który mówi: Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną!

Pański naród każdego dnia cudzołoży oddając pokłon pogańskim bóstwom, a wyraz tego ogląda cały świat. Pański naród oddał niezależność Ukrainy szatanowi wystawiając mu pomnik w Kijowie, tak w rękach szatana jest Ukraina.

Niech zostanie zniszczony posąg boga waszego na wielkiej kolumnie w Kijowie. Na jego miejscu niech powstanie wielkie serce, Serce Niepokalane Bogurodzicy. Temu Sercu zawierzcie Ukrainę, a niebo nad Ukrainą zostanie zamknięte – oto Słowo Boże.

Monument Niezależności w Kijowie z kobiecą figurą Berehyni – słowiańskiego bóstwa (demona) został postawiony w roku 2001 z okazji 10-lecia ogłoszenia niepodległości Ukrainy.
Jam jest Pan, Bóg twój, który Cię wywiódł
z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

1.   Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
2.   Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.
3.   Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.
4.   Czcij ojca swego i matkę swoją.
5.   Nie zabijaj.
6.   Nie cudzołóż.
7.   Nie kradnij.
8.   Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
9.   Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Jeszcze jedno panie prezydencie Zełenski, Bóg mówi również: Nie zabijaj! Każdego dnia podaje pan ile dzieci zginęło od rosyjskich rakiet, może by tak pan powiedział parlamentom świata ile dzieci sami wymordowaliście?!

Przedruk z Fronda.pl
Z wezwaniem do Rady Najwyższej Ukrainy, by zakazać aborcji, zwrócili się katoliccy biskupi. Kościelny komunikat o uszanowaniu życia od chwili poczęcia aż do śmierci został wydany przez biskupów obu obrządków po ich lutowym spotkaniu w Brzuchowicach koło Lwowa. Wywołał natychmiastową reakcję środowisk proaborcyjnych, które zaatakowały przedstawicieli Kościoła. Według szacunków przedstawionych przez abp. Światosława Szewczuka, co roku zabija się na Ukrainie 2 mln nienarodzonych dzieci. Zwierzchnik grekokatolików mówił o tym na spotkaniu z młodzieżą w Tarnopolu. „W ciągu 20 lat niezależnej Ukrainy świadomie i dobrowolnie zabiliśmy 40 milionów dzieci. To znaczy, że w ciągu tego okresu przestał istnieć naród tak liczny, jak ukraiński – 40-milionowy” – wyjaśnił abp Szewczuk.

  • Chwała Ukrainie? NIE!
  • Chwała Japonii? NIE!
  • Chwała Polsce? NIE!

Chwała niech będzie Bogu! Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Matce Bożej chwała

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Aktualizacja – 4 kwiecień 2022: „Kamień śmierci”

„Kamień śmierci”

W Japonii pękł na pół „kamień śmierci”, przez to wielu Japończyków jest przerażonych, zachodzą w głowę co mogło być przyczyną tego pęknięcia.

Legenda głosi, że setki lat temu głaz Sesho-seki nieopodal japońskiego Nasu stał się więzieniem dla demona. Nazywano go „kamieniem śmierci„, bowiem według wierzeń każdego, kto go dotknął, czekała śmierć. Niedawno Sesho-seki głaz pękł na pół. To według wierzeń Japończyków zła wróżba.

Obraz

Wróżbiarstwo to akt skierowany przeciwko Bogu samemu, kto łączy swój los z wróżbami i zabobonami ten powierza go szatanowi – tak mu się stanie! Kto oddaje pokłon bogom martwym, ten będzie zgładzony!

Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną!

Nie cudzołóż!

„JAM JEST BÓG ZAZDROSNY!”

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.