Do pana Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński

Wszystko co czynię , czynię w świetle, a nic nie czynię w mroku. Pański były minister dostał pięć dni od Boga, by naprawić szkody wyrządzone polskiemu Kościołowi – nie usłuchał, tak zaczęły się jego boleści. Papież Franciszek miał czterdzieści dni, by wyznać przed światem Akt Wiary – nie usłuchał, tak rozpoczął się nad nim sąd. Biskupi również mieli czas – nie usłuchali, tak patrzą dzisiaj na wszystko co przyszło. Proszę zapytać abp. Depo, czy nie wiedział ile ma czasu.

Pan również ma czas, albowiem wszystko ma swój czas. Jednak pański czas, nie został mi objawiony. Powiedziałem panu: A świadectwem dla pana będzie to, że gdy wejdę do kościoła, a będą tam suche kropielnice, a moja dłoń nie dotknie błogosławionej wody, a dusza moja nie dozna rozkoszy – pan będzie porażony, a kiedy będę wlewał błogosławioną wodę dozna pan ukojenia. To będzie dla pana świadectwem, Mocy Bożej i słów moich.

Były takie kościoły, lecz natychmiast wypełniły się w nich kropielnice, dla chwały Bożej i pana dobra. Są jednak dwa kościoły w Radomiu, w których kropielnice pozostały suche (9 październik), na świadectwo dla pana. Kiedy je napełnię, pan dozna ukojenia, lecz wstrzymam się jeszcze, by świadectwo moje było większe. Kiedy to uczynię – wpis niedostępny. Oby mnie nic nie zatrzymało, rzymscy żołnierze, kwarantanna, lub co gorsza jakaś choroba.

Wiedzcie, że tak jak Izraelici wyszli z Egiptu, tak błogosławiona woda wróci do przybytku Boga.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Napełnijcie wszystkie kościelne kropielnice egzorcyzmowaną wodą (woda i sól).

http://apostolus.pl/papiez-franciszek-5/
http://apostolus.pl/do-siedmiu-biskupow-kosciola-swietego-2/
http://apostolus.pl/piec-dni
http://apostolus.pl/woda-swiecona-moc-blogoslawienstwa/

Od dziś wpis ponownie dostępny – 16.01.20r.
Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.