Czy Polacy są narodem idiotów?

Do Narodu Polskiego

Polacy – naród mądry, czy głupi?

Czy Marszałek Józef Piłsudski miał rację mówiąc, że Polacy to idioci? Podczas przemówienia na zjeździe legionistów w Kaliszu 7 sierpnia 1927 roku Józef Piłsudski powiedział: „Wytworzyłem całe mnóstwo pięknych słówek i określeń, które po mojej śmierci zostaną, a które naród polski stawiają w rzędzie idiotów„.

Marszałek mówiąc o agenturze obcych mocarstw na zakończenie swojego przemówienia dodał: „Polskę być może czekają i ciężkie przeżycia. Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”.

Wielokrotnie pisałem, że Polacy to mądry naród, dziś jednak wszystko wskazuje na to, że byłem w wielkim błędzie, a Józef Piłsudski miał rację mówiąc, że – Polacy to naród idiotów. Dziś z całą stanowczością muszę zapytać, Czy Polacy powinni robić zakupy w Media Markt – jak pamiętamy: „Media Markt nie dla idiotów”. Niemcy chyba od zawsze uznawali Polaków za idiotów, których można rolować na wszystkie sposoby – czy się pomylili? Albo, Donald Tusk – czy próbuje robić z Polaków idiotów? Nic podobnego, Tusk traktuje Polaków jak idiotów – bo jest przekonany, że Polacy to idioci, bowiem doskonale wie, że tylko idiota może go słuchać i tylko idiota może mu uwierzyć. Bo tylko idiota, sprzedawczyk czy złodziej może chcieć, by było, jak było. Czy więc Marszałek miał rację, że – Polacy to idioci? Bo tylko idiota może oddać wolność i suwerenność swojej OJCZYZNY na własne życzenie, ojczyzny okupionej hektolitrami polskiej krwi, krwi swoich ojców. Tylko idiota może słuchać człowieka, co był gotów oddać Rosji połowę Polski, co zostało udokumentowane w filmie „Reset”. A nadto, tylko idiota może zamienić Chrystusa na tęczową flagę, i tylko idiota może odrzucić zbawienie. Tylko idiota może zamienić narodowe wartości na ogłupiającą ideologię – genderową ideologię śmierci. Tylko idiota, może wybrać nienormalność, odwrotność i wynaturzenie. Jeśli kogoś to pocieszy, to mu powiem: Nie jesteśmy sami, świat jest pełen głupców – wystarczy się rozejrzeć, coby się przekonać.

Odwrotność – stan odwróconej rzeczywistości, w którm zło nazywa się dobrem – i odwrotnie. Najlepszym przykładem może być Tusk i jego zwolennicy, mówią oni bowiem, że tzw. PISIORY wprowadzają nienawiść i tzw. „mowę nienawiści”. Trzeba być głęboko upośledzonym umysłowo lub w stanie opętańczym, by móc postawić taką tezę i jeszcze w nią uwierzyć. Wystarczy spojrzeć na Tuska i jego zwolenników i posłuchać ich – bluzgi i wyzwiska, nawet we własnych rodzinach, tak pałają nienawiścią, aż im się piana toczy, mówiąc: Nienawidzę was!

Zwolennicy Kaczyńskiego i Zjednoczonej prawicy to w większości ludzie opanowani, rozsądni i roztropni, rozumiejący i ceniący chrześcijańskie wartości, dzięki którym Polska do dziś jest na mapie świata. Oczywiście zwolennicy Tuska i tęczowej koalicji twierdzą odwrotnie, oskarżając ich/nas o uleganie tzw. pisowskiej propagandzie. Tyle że zwolennicy Prawicy oglądają wszystkie media, również obłudne TVN i weryfikują fakty. Moi rozmówcy po obejrzeniu „Faktów” TVN nie są wcale zdziwieni, że ludzie oglądający i czerpiący informacje jedynie z TVNu tak bardzo zostali ogłupieni, oni nawet nie słyszeli o filmie „Reset”, cenią sobie za to ” Zieloną granicę” Agnieszki Holland – „Tylko świnie siedzą w kinie”. Każdy inteligentny człowiek korzysta z wielu źródeł informacji i weryfikuje je, wyciąga wnioski na podstawie swojej wiedzy i pamięci. U widzów TVNu zapanowała powszechna amnezja. Pozostała jedynie nienawiść wylewająca się na każdym kroku, w mediach społecznościowych, na ulicach i we własnych domach i rodzinach – można by mnożyć przykłady. Dzieci, swoich rodziców wyzywają od p……lonych Pisiorów, a rodzice, swoje dzieci traktują z nie mniejszą pogardą, w rodzinach się kłócą, wyzywają i gniewają wmawiając sobie, że to wina pisowskiej propagandy. Cóż za obłuda i zakłamanie, cóż za zaślepienie – prawdziwa „mgła” mózgowa! Życzę dobrze Polsce, umiłowanej Ojczyźnie mojej, dlatego apeluję do moich rodaków: Nie słuchajcie TVNu i pokrewnych im mediów, bo stracicie nie tylko rodziny, lecz utracicie Polskę – Ojczyznę naszą. Nawróćcie się do Boga, bo przyjdzie na was zagłada! Jest już blisko!!! Naród, odcięty od wiary i tradycyjnych wartości, oderwany od Chrystusa, skończy tak, jak kończy drzewo pozbawione korzeni.

Z wielkim bólem muszę przyznać, że dzisiejsza „większość” społeczeństwa, to jak się zdaje, nie tylko zwykli idioci, ale ponadprzeciętni głupcy i niewdzięcznicy, choć wśród nich są i tacy – zwyczajnie otumanieni. Czy kogoś obraziłem? Zapewne. Przepraszam, lecz prawda bywa czasem bolesna. Głupiec się obrazi, ogłupiony może uderzy się w pierś.

Idiota – definicja (Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego): człowiek upośledzony umysłowo, niedorozwinięty, pozbawiony inteligencji, głuptak; potocznie: głupiec, bałwan, tuman, kretyn

Przez kilka dekad słyszałem od moich rodaków, co sam zresztą potwierdzam będąc wiele razy zagranicą, że na tzw. Zachodzie, u Niemców czy Anglików jest socjal, że tam dbają o rodziny, a na dzieci są dodatki (ogromne), a u nas tylko zasiłek rodzinny 40 czy 50 złotych na dziecko. A emeryci – tamci mogli sobie zwiedzać świat, a u nas emerytowi nie tylko brakowało na leki, lecz jeszcze musiał utrzymać całe domostwo, bo nierzadko emerytura była tym jedynym dochodem w rodzinie – takie było bezrobocie. Tak było – pamiętam, doskonale to pamiętam – a Wy?.

Dzisiaj, kiedy to wszystko dostali, to, czego tak pragnęli, mówią, że to rozdawnictwo, a co niektórzy pytają ” Czy ktoś mnie pytał, czy ja tego chcę” – czyż nie są to idioci?! Czyż lepiej się czuli, gdy dobrze się mieli cwaniacy i złodzieje?

Dzisiaj, kiedy bieda przeszła do lamusa, i nie widać głodnych dzieci, kiedy wzrosła zamożność społeczeństwa, kiedy polska gospodarka znalazła się w czołówce gospodarek świata, kiedy rozkwitła Polska od Wschodu do Zachodu, kiedy widzimy potężne inwestycje w infrastrukturę drogową i niemal wszystkie dziedziny życia, gdy korzystamy z tego dorobku – mówią, by wróciło to, co było . Czyli co, agentura, kolaboracja, poddańczość, cwaniactwo, złodziejstwo, korupcja, wyzysk i bieda, umowy śmieciowe i praca za 5 zł. na godzinę aż do śmierci? Czyż to nie idioci?

Dzisiaj, gdy największe polskie spółki odnoszą prawdziwe sukcesy, z ekspansją na świat cały – mówią: „Balcerowicz” musi wrócić – prywatyzacja! Czyż to nie idioci? Czyżby zapomnieli, jak wygląda twarz Balcerowicza – skrajne ubóstwo i wielkie tragedie setek tysięcy polskich rodzin? Czyżby już zapomnieli?!

Dzisiaj, kiedy jeszcze mają wolność słowa, gdy mówią i robią co chcą na ulicach i w mediach, wolność, którą się tak upoili, że język polski w podwórkowy przemienili – mówią, że jest dyktatura. Dzisiaj, gdy jeszcze Polska jest prawdziwie suwerenna i wolna – słyszę, że chcą, by powróciło jak było, więc muszę znów zapytać: Czyż to nie idioci?! Czyżby już zapomnieli ile ludzie wycierpieli, iluż to w więzieniach gniło, albo ilu życie straciło właśnie po to, by słowo wolnym było?!

A co z ogłupioną polską młodzieżą, co z młodymi ludźmi, którym od lat się genderową ideologię do serc i umysłów sączy, w internecie i na filmach, na ulicach i w szkołach – na każdym niemal kroku?! Co z tymi wszystkimi, co im w umysłach osiem gwiazdek wyryto – co z nimi będzie? Kim oni się staną? Kto za to odpowie? Co będzie z Polską, wszak to oni są przyszłością?!

„Jaka będzie Polska i czyja będzie Polska?”

Czy my Polacy jesteśmy idiotami, narodem niewdzięcznym, co obcych hołdujemy, a swoich opluwamy? Co bowiem byłoby z mami, gdyby w czas nie zamknięto granic, czy odbudowy armii nie było? Może wyszedłby smerf Ważniak i oznajmił wszem i wobec – Unieważniam tę wojnę! A może wyszedłby smerf Ciamajda, rozkładając ręce mówiąc – Jak niema, to niema. A może smerf Maruda zalałby się złami?

Marszałek Piłsudski widać miał rację, czyny mówią za siebie – Polacy to idioci, najpierw za wolną Polskę krew przelewają, po czym, obcym agenturom serce swe oddają – a ich synowie znów krew przelewać będą, gdy wolności zapragną – i tak wkoło.

Skoro więc My, Naród Polski, jak widać, to niewdzięczni idioci, to można zadać pytanie: Czy warto za niego umierać, czy warto umierać za Polskę? Zaiste! WARTO!

Ale jedno jeszcze wiedzmy wszyscy, że choćby Polska mlekiem i miodem opływała, i w całym swym dobrobycie się kąpała – bez Chrystusa na nic się zda to wszystko, bo zostaną z niej popiół i zgliszcza, zagości ból i cierpienie – Boże potępienie.

Już wkrótce się wszyscy się przekonamy, może nawet jutro, czy Marszałek Piłsudski miał racja – czy Polacy to idioci? Jutro chwila prawdy, jutro się przekonamy, jutro będziemy wiedzieć – czy my Polacy jako Naród, jesteśmy narodem głupców?!

Przyjdź Panie Jezu i odnów serca. Polskie serca.

Chwała i cześć, i uwielbienie Jezusowi,

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.