CzasDlaStworzenia – herezji ciąg dalszy

Szatańska przewrotność

Najpierw pani Spurek, zagorzała feministka, która tak mocno utożsamiła się z krową, że doszła do wniosku, iż krowa jest gwałcona „Krowy są gwałcone, żeby zostać zapłodnione, żeby mogły urodzić, żeby mogły dawać mleko. Żadna krowa, tak jak żadna kobieta, nie daje mleka po prostu”, porównując uczucia kobiety do uczuć krowy

Następnie pan Hołownia doszedł do wniosku, że Jezus Chrystus poprzez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie złożył Bogu Ojcu ofiarę nie tyle za nas, za grzesznego człowieka, a właśnie za zwierzęta, stając się również zwierzęciem. Zatem według pana Hołowni Bóg jest zwierzęciem.

„Ludzie nie widzą jednej podstawowej rzeczy, że Jezus stał się człowiekiem ale też – przecież powtarzamy to w każde święta Paschy – stał się zwierzęciem. Stał się Barankiem Ofiarnym. Jezus wziął na siebie ból, krzyk, krew, pot i łzy tysięcy zwierząt ofiarnych, które byłyby zabijane jeżeli On nie złożyłby swojej ofiary” – mówił podczas spotkania autorskiego z okazji dziesięciolecia portalu Deon.pl

Dwa dni temu słyszałem o piątce dla zwierząt – cieszę się, że pan Kosiniak – Kamysz zaczął rozsądnie myśleć.

Dzisiaj natomiast papież Franciszek twierdzi, że Matka Bolesna, która płakała z przebitym sercem nad śmiercią Jezusa, teraz ogarnia współczuciem cierpienia również zwierzęta i rośliny. Czy to dotyczy również Mierzei Wiślanej i żyjących tam żab? CzasDlaStwożenia.

Wasza Świątobliwość, Matka Bolesna płacze, lecz nad Jego Świątobliwością, tak jak nad Kościołem swojego Syna, Świętym Kościołem, który Jego Świątobliwość zaprzedał diabłu.

Jeszcze raz powtarzam, to jeden z celów szatana, by sprowadzić wywyższonego przez Boga człowieka do poziomu zwierzęcia. Działa to na wielu płaszczyznach, również poprzez niepohamowane żądze cielesne – zupełny brak moralności, totalne zezwierzęcenie. Celem szatana jest, by zrównać człowieka ze zwierzęciem pod każdym względem, a w konsekwencji wywyższyć zwierzę nad człowieka, by to człowiek oddawał hołd zwierzęciu, tak jak Jego Świątobliwość oddaje hołd MATCE NATURZE.

Kiedy patrzę na świat, na rządzących, celebrytów, a teraz na papieża, to odnoszę wrażenie, że to już się to udało.

Czy to już koniec Homo Sapiens? Czy może jest jeszcze nadzieja? Nadzieja przecież umiera ostatnia.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

P.S. Znów abp. Marek Jędraszewski nadepnął diabłu na ogon. Ten, aż zawył na cały kraj, niemal we wszystkich mediach słychać jego skowyt. Gdy on wyje, to ja się raduję. Abp. Marek Jędraszewski to człowiek Boga Żywego, zrodzony 1 stycznia z Ducha. Kiedy słyszę ataki na tego człowieka, ataki ludzi mających się za mądrych – polityków, celebrytów, redaktorów, a nawet niektórych kapłanów, nie pojmujących głębi tych słów, a nawet ich powierzchowności, to utwierdzam się w przekonaniu, że to już jest koniec Homo Sapiens.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.