Co się stało w Polsce?

Polska

Co się stało w Polsce? Dziś chciałbym odpowiedzieć na to pytanie z perspektywy człowieka szczerze zatroskanego o swoją Ojczyznę. Postaram się więc w wielkim skrócie przedstawić sytuację moim rodakom zamieszkującym poz granicami kraju, którym równie mocno jak mnie leży na sercu dobro naszej Ojczyzny Polski.

Zjednoczona Prawica pod przewodnictwem Prawa i Sprawiedliwości uzyskała najlepszy wynik wyborczy w ostatnich wyborach parlamentarnych. To jednak nie wystarczyło do samodzielnego sprawowania władzy. Tym sposobem po drugiej stronie sceny politycznej zawiązała się wielka bandycka Koalicja o tęczowych barwach pomiędzy Platformą Obywatelską, Trzecią drogą i Lewicą, na czele której stanął Donald Tusk.

Jak na terrorystów przystało wprowadzają terror i chaos. Pierwszym bandyckim posunięciem tej bandyckiej Koalicji było wyłączenie sygnału telewizyjnego rękoma płk. Sienkiewicza, dokładnie tak jak to miało miejsce podczas wprowadzenia stanu wojennego w Polsce w 1981 roku przez gen. Jaruzelskiego. Następnie Telewizja Publiczna została bezprawnie przejęta siłą, a kolejnym krokiem było również bezprawne postawienie jej w stan likwidacji. Przekaz jaki dzisiaj płynie w telewizji „Polskiej”, to głównie agenda LGBT. Mamy promocję homoseksualizmu, aborcji, demoralizacji, kłamstwa i obłudy.

Koalicja Antychrysta, bo taką jest ta koalicja, nie marnuje czasu, by Naród Polski doprowadzić do zagłady i pogrążyć w chaosie. Wielu się z tego cieszy, że tak żwawo wprowadza zmiany jakby nie rozumiejąc, że jest to zwykły terroryzm, jakby nie rozumiejąc, że kiedyś przyjdzie czas również na nich, bowiem terroryści mają to do siebie, że terroryzm stosują w stosunku do każdego – to tylko kwestia czasu. Jeśli więc dziś, Tusk i jego bandziory dostaną przyzwolenie do siłowego i bezprawnego przejmowania wszystkich instytucji państwowych, to w przyszłości będą bezkarnie czynić to względem wszystkiego i wszystkich, również tych którzy dzisiaj się radują. Najstraszliwsze jest to, że czynią to wszystko pod przykrywką tzw. „praworządności”, gdzie każdy zdrowy na umyśle człowiek wie, że to wymyślony przez zdegenerowaną Unię Europejską „bat” na prawicowe rządy. Sami się z tym nie kryją i prosto w oczy mówią, że praworządność to tylko przykrywka, a jedynym prawdziwym „kamieniem milowym”, albo „węgielnym” – jak to ujął europoseł Lewicy Leszek Miler, było obalenie rządu PISu. Ludzie, którzy kolaborują z obcymi państwami, by zniszczyć demokratycznie wybrany rząd we własnej Ojczyźnie powinni zawisnąć na szubienicy – dosłownie. Mowa nienawiści, czy może sprawiedliwości? Niehumanitarne? Przypomnę, Sodoma została zrównana z ziemią, na Egipcjan przyszły plagi i pochłonęło ich morze. Co będzie z Polską?

Drodzy rodacy, zapamiętajcie te nazwiska barbarzyńców i nie zapomnijcie sprawiedliwie ich osądzić w przyszłości – mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości: Tusk, Hołownia, Kosiniak-Kamysz, Czarzasty oraz ci, co są ich mackami, co bezprawie czynią.

Barbarzyństwem bowiem jest wejście do pałacu prezydenckiego podczas nieobecności prezydenta i bezprawne aresztowanie jego gości, Posłów na Sejm RP. Barbarzyństwem jest zagrodzenie prezydentowi drogi autobusem miejskim, by nie mógł na czas powrócić do pałacu. To był stan zagrożenia dla samego prezydenta – wszystko się mogło wydarzyć! Tak właśnie uczyniła ta bandycka koalicja!

Posłowie Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik są ciągle posłami, choć barbarzyńcy mówią inaczej, zamykając ich w więzieniach. To posłowie, którzy skutecznie walczyli z mafiami watowskimi Tuska, tym właśnie się narazili. To dzięki ich stanowczym działaniom przeciw korupcji w strukturach władzy Polska mogła się normalnie rozwijać, To dzięki ich działaniom znalazły się pieniądze na wszystkie programy społeczne. To właśnie im Polska zawdzięcza rozwój. Dzisiaj Donald Tusk pokazuje zarobki wielu działaczy mówiąc o wielkim złodziejstwie, o okradaniu polaków, jakby zapominając, że to za jego czasów się mówiło „piniędzy nie ma, i nie będzie”. Oczywiście, dla ludzi pieniędzy nie było, bo i skąd, skoro wszystko zostawało w kieszeniach bandziorów. Dziś w Polsce nie ma głodnych dzieci, i to nie Tuska zasługa. Tusk to symbol wyprzedaży majątku narodowego, biedy, głodu i złodziejstwa na niebywałą skalę. Młodzi ludzie tego nie pamiętają, dlatego tak wielu dało się ogłupić. Dziś Tusk zarzuca wysokie wynagrodzenia urzędników, prezesów spółek czy niektórych pracowników? Niebywałe, ciekaw jestem jak by to wytłumaczył, że pomimo takich wynagrodzeń są pieniądze na programy społeczne, a Polska gospodarka rozkwitła? Za jego rządów na nic nie było, dobrze się mieli głównie złodzieje i kolaboranci.

Barbarzyńskie i bezprawne przejęcia przez Koalicję Antychrysta idą pełną parą. Aby patrzeć jak wyprowadzą prezydenta z pałacu, tak jak to uczynili z posłami Kamińskim i Wąsikiem. Ci dwaj panowie są nadal posłami, bezprawnie osadzonymi, bowiem pan prezydent Andrzej Duda już dawno skutecznie ich ułaskawił, a sąd drugiej instancji nie miał prawa nawet obradować w tej sprawie, gdyż prezydencki akt ułaskawienia definitywnie zakończył sprawę. Jednak Koalicja Antychrysta nie liczy się z prawem ustanowionym wprowadzając dwuwładzę i anarchię, licząc wyłącznie na „silnych ludzi”. Przejęli już bezprawnie telewizje i prokurature, za chwilę będzie Narodowy Bank Polski i Trybunał Konstytucyjny, następnie My wszyscy i nasza wolność, nasza suwerenność i nasza godność. Wprowadzą prawo, już to czynią, gdzie wszystko co powiemy przeciw nim będzie tzw. „mową nienawiści”, i już nikt nie będzie mógł nic powiedzieć , tak jak to jest w tym całym zdechłym organizmie co się nazywa Unia Europejska.

Jestem pełen uznania dla pana Orbana, który oświadczył, że nie pozwoli się szantażować i za żadną cenę i żadne (red.- tęczowe euro nie pozwoli na demoralizację Węgier przez terrorystów lgbt i przymusowe zakwaterowanie gości pani Merkel).

Jeśli więc Naród Polski w czas się nie ocknie z letargu, jeśli prześpi swój czas, to może się okazać, że albo pozostanie już ślepym na zawsze, albo tak zniewolonym, że nie zdoła się podźwignąć.

Są trzy możliwości by zmienić bieg rzeczy. 1. Można być takim samym i nie liczyć się z prawem, wziąć silnych ludzi i wyprowadzić Tuska, Sienkiewicza czy Bodnara – tak jak oni czynią – wojna domowa. 2.Prezydent jako zwierzchnik sił zbrojnych może użyć wojska do zaprowadzenia porządku prawnego – wojna domowa. 3. Ogłosić 30 dniową pokutę narodową i każdego dnia, przez 30 dni, we wszystkich kościołach w Polsce odprawiać Msze Święte w intencji Donalda Tuska (imiennie), ofiarując za niego Komunię Świętą.

Co wybieramy? Osobiście polecam opcję 3., jest pewna i w 100% skuteczna – GWARANTUJĘ. Tusk umrze albo się nawróci, a może i jedno i drugie, a może długo żył będzie – wola Boża. Polska odzyska wolność, a barbarzyńcy będą Boga przeklinać. Wkrótce jednak Polska dozna boleści, bo zmarnowała czas jaki był jej dany. Jeśli Polska się po tym nie zbudzi, dozna gorszych rzeczy, takich, jakich nie jeszcze nie widziała, kataklizm będzie gonił kataklizm – dla opamiętania.

Na koniec zmienię temat odnosząc się do ostatnich rozważań papieża Franciszka o pustym piekle i powszechnym zbawieniu. Nie wiem, czy to dla Franciszka będzie jakimś pocieszeniem, ale niech wie, że nie będzie tam sam. Polecam papieżowi moją książkę „ŚWIADECTWO-To, co było. To, co jest. To, co będzie”, która ukaże się już za kilka dni, ale nie tylko jemu, a każdemu kto chce znać odpowiedź na pytanie: Czy piekło jest puste i jak wygląda? Byłem tam i widziałem. Dziś tylko powiem, że po zmartwychwstaniu ciała do życia będzie inaczej niż jest teraz.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ps. Na Bliskim Wschodzie wojna się rozleje, udział w tym konflikcie zbrojnym będzie miała niezliczona liczba państw i organizacji (kościołów), będzie ból i zgrzytanie zębów, śmierć będzie zbierać żniwo – niewyobrażalne. Nic nie poradzę, to nieuniknione. Ale idą gorsze rzeczy i sąd sprawiedliwy, jednak któż to pojąć zdoła? Wszystko w książce – niech pojmuje kto może.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.