„Bracia Rosjanie”

Chwila prawdy

Czasami bywa, że podczas egzorcyzmów szatan jest zmuszony przez Boga do powiedzenia prawdy, choć jest ojcem kłamstwa. Widać dzisiaj Bóg zmusił urzędującego biskupa Rzymu do podobnego czynu. Świat z ust papieża usłyszał prawdę!

Jak podaje TVP INFO – Papież Franciszek zaapelował w niedzielę do władz Rosji o powrót do inicjatywy czarnomorskiej w sprawie zboża. Podczas spotkania z wiernymi mówił, że niszczenie zboża jest „ciężką zniewagą dla Boga”.

Zwracając się do tysięcy wiernych przybyłych do Watykanu na południową modlitwę Anioł Pański papież powiedział: „Nie ustawajmy w modlitwie za umęczoną Ukrainę, gdzie wojna niszczy wszystko, także zboże. To jest ciężka zniewaga dla Boga, bo zboże jest jego darem, by nakarmić ludzkość”.

Następnie Franciszek podkreślił: „Wołanie milionów braci i sióstr, którzy cierpią głód wznosi się aż do nieba”.

– Kieruję apel do moich braci, do władz Federacji Rosyjskiej o wznowienie inicjatywy czarnomorskiej, by zboże można było bezpiecznie transportować – dodał. Źródło: portal tvp.info

To wszystko prawda, niszczenie żywności to wielki grzech, wielka zniewaga dla Boga. Kolejną prawdą jaką usłyszał dziś świat, to fakt, że władze Federacji Rosyjskiej to bracia papieża – brat Putin, brat Cyryl, brat Lucyfer, etc – wszyscy bracia. Każdy kto znieważa Boga jest mu bratem, wszyscy zbrodniarze, komuniści i zboczeńcy – wszyscy bracia, każdy, Putin, Cyryl, Stalin, Hitler, Lucyfer – wszyscy są mu braćmi, oprócz Chrystusa! Bowiem Jezus powiedział: ” Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem” Mk3,35

Napadanie, mordowanie ludności, terroryzowanie, gwałcenie, złodziejstwo, niszczenie żywności, etc, to dla papieża czyja wola, Boża??? Pewnie tak, „mądra wola Boża”, jak i mądrą wolą Bożą jest różnorodność religii i płci (Abu Zabi).

Rosja zapłaci za swoje bestialstwo wysoką cenę, naród ten dozna takiego głodu, że będzie pożerać swoje dzieci, jak niegdyś Ukraina. Ale nie tylko Rosja, bo wszyscy, co z nią spółkowali – wielki głód opanuje świat. Tam gdzie będzie pokuta, tam przyjdzie miłosierdzie Boże, tam gdzie będzie ohyda królować, tam głód i cierpienie ze śmiercią będą się przeplatać. Papieża zaś, będą przeklinać wszystkie narody Ziemi. To wielka tragedia, nie tylko dla tego człowieka, to wielka tragedia dla całego Kościoła Świętego.

Ciąg dalszy (aktualizacja):

Nawiązując do podpisanego przez Franciszka dokumentu ze światem muzułmańskim w Abu Zabi, 4 lutego 2019 r. o Ludzkim Braterstwie Dla Pokoju Światowego I Współistnienia muszę przypomnieć, że nie jest to tylko herezja, ale jest to judaszyzm – zdrada Kościoła Świętego, zdrada podstawowych Prawd Wiary katolickiej, zdrada Jezusa Chrystusa i Jego Nauki. Z podpisanego dokumentu dowiadujemy się między innymi o tym, że różnorodność religii, a nawet płci to mądra wola Boża.

– Wolność jest prawem każdej osoby: każdy korzysta z wolności wiary, myśli, słowa i działania. Pluralizm i różnorodność religii, koloru skóry, płci, rasy i języka są wyrazem mądrej woli Bożej, z jaką Bóg stworzył istoty ludzkie. Ta boska Mądrość jest źródłem, z którego wywodzi się prawo do wolności wiary i wolności do bycia różnymi. Dlatego odrzuca się wszelkie próby zmuszania ludzi do przyjmowania określonej religii oraz kultury, podobnie jak narzucanie jednego modelu cywilizacji, którego inni nie akceptują;

https://www.vatican.va/content/francesco/pl/travels/2019/outside/documents/papa-francesco_20190204_documento-fratellanza-umana.html

Skoro więc mądrą wolą Bożą jest różnorodność religii, to znaczy, że Chrystus umarł na daremno, a i Zmartwychwstanie nic nie wniosło, bowiem zbawienie może być wszędzie, czy to za sprawą kamiennego bożka, za sprawą Mahometa, czy Latającego Potwora Spaghetti. Apostołowie niepotrzebnie poszli w świat głosić Ewangelie Bożą, daremnie ginęli wyznawcy Chrystusa – bezsensowne męczeństwo. Zbawienie może przyjść również przez pogańskie bóstwo (pachamama – bogini płodności), które papież wprowadził do świątyni oddając mu hołdy.

Skoro mądrą wolą Bożą jest różnorodność płci, to znaczy, że mężczyzna i kobieta nie są już parą, lecz należą do wciąż rosnącej grupy płci gender.

Ale to przecież nie wszystko, bo kto inny jak nie urzędujący obecnie papież, sprotestantyzoował Kościół Święty – rozdawaczki Komunii Świętej, ministrantki, Komunia dla rozwodników, etc… Kto przyozdobił Kościół na tęczowo – błogosławiąc grzechowi.

Kolejny już raz papież powiedział, zwracając się tym razem nie do homoseksualisty, lecz do transpłciowej młodej Włoszki: „Bóg kocha nas takimi, jakimi jesteśmy”– sugerując, tak jak w przypadku homoseksualisty, że Bogu się to podoba, bo takimi ich stworzył i nie przeszkadza Bogu co czynią w życiu, a wszelakie wynaturzenia i perwersje seksualne nie mają żadnego znaczenia.

Prawdą jest, że Bóg kocha każdego, bezwzględnie na to, kim jest i jak postępuje, kocha nawet najgorszego zwyrodnialca, kocha również szatana.

Może niech papież wyjaśni swoim rozmówcom, dlaczego szatan, pomimo wielkiej miłości Boga został stracony w otchłań?!

Ciąg dalszy nastąpi……………

Aktualizacja: 3 sierpnia 2023, pierwszy czwartek miesiąca

Ojcze w niebie, Boże – proszę, przyjmij tę ofiarę, którą dziś Ci składam, krzyż mój, który łączę z krzyżem Syna Twego Jednorodzonego, a Pana naszego i przyjaciela mego Jezusa Chrystusa, tę Świętą Komunie (Ciało i Krew) – jako zadośćuczynienie za herezje papieża – Franciszka. Amen

Jezu, miej miłosierdzie dla Kościoła swego.

Matko, przyczyń się za mami.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.