Biskupi

Czystki w Kościele

Papież Franciszek wyrzuca biskupów strzegących Nauki i Wiary Jezusa, zastępuje ich tęczowymi i takimi, co dla władzy i zaszczytów uczynią wszystko. Przykładem prawdziwego Apostoła może być Kardynał Gerhard Ludwig Müller mówiący, że ” Kardynałowie powinni kolegialnie upomnieć Franciszka”. Kardynał Müller strzegł Wiary Jezusa, przez to został odsunięty z Kongregacji Nauki Wiary i Dyscypliny Sakramentów i zastąpiony nowym, tęczowym barbarzyńcą, wprowadzającym franciszkową tęczową ewangelię, heretycką i grzeszną. Są też tacy „wykastrowani”, Eminencje co głos stracili i mówić nie mogą, ze strachu, coby się nie narazić – niech się Kościół cały spali, by tylko mnie nie poparzyło – w duchu sobie mówią, biedacy. Na szczęście jest wielu odważnych, wiernych Jezusowi, mądrością Bożą obdarzonych, walczących o Wiarę Jezusa i Odwieczną Naukę Kościoła – Świętego Kościoła.

Biskup Athanasius Schneider

Bp pomocniczy Astany w Kazachstanie Athanasius Schneider wziął udział w programie „The John-Henry Westen Show”, gdzie omawiał swoją najnowszą książkę „Credo: A Compendium of the Catholic Faith” oraz komentował obecny pontyfikat papieża Franciszka.

Znany z tradycjonalistycznych poglądów hierarcha nie szczędził mocnych słów pod adresem obecnego papieża. Bp Schneider tłumaczył, że Kościół nie jest organizacją pozarządową ani partią polityczną, a papież otrzymuje swą władzę bezpośrednio od Boga.

„Kościół nie jest w rękach papieża Franciszka ani naszych, ale Jezusa Chrystusa i dlatego tylko On może rozwiązać problemy obecnego czasu. Myślę, że ten pontyfikat to jeden z najcięższych krzyży, jakie Bóg może nałożyć na nasze ramiona, ale w końcu musimy się modlić za papieża Franciszka, aby został oświecony i mógł otrzymać łaskę żalu i pokuty, jaką Jan XXII otrzymał przed śmiercią” – dzielił się w programie.

Biskup jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi.

Kilka lat temu podczas konferencji „Catholic Identity Conference” w Pittsburgu w Stanach Zjednoczonych mówił o tym, że Watykan „stał się czymś w rodzaju kapelana ONZ, globalistycznej agendy, naturalistycznej, antychrześcijańskiej, kompletnie materialistycznej mentalności i ideologii. Źródła: dorzeczy.pl, pch24.pl, opoka

Biskup Schneider wyznał prawdę, a prawda ta od Świętego Ducha Bożego pochodzi, bowiem Bóg nałożył ciężki krzyż na ich ramiona, ciężar, którego samemu nikt nie udźwignie, tyle, że nieliczni chcą ten krzyż nieść. Spytajcie sześciu Polskich biskupów, czy któryś z nich ten krzyż na swe barki wziął, choć wiedzieli co ma nadejść, bo im powiedziałem – rok 2018. Franciszek to heretyk, na którym spoczął duch Antychrysta. Jest tylko jedna droga – POKUTA. Skoro przez lata mych ostrzeżeń, napomnień i wielkiego wołania: „Pokutujcie, bo zginiecie!”, nikt nie chciał słuchać, aż musiało przyjść, posłuchajcie bp. Schneidera i pokutujcie za herezje papieża Franciszka, módlcie się”aby został oświecony i mógł otrzymać łaskę żalu i pokuty, jaką Jan XXII otrzymał przed śmiercią”. Nie da się jednak zapomnieć o tych wszystkich zwiedzonych przez Franciszka i jego popleczników, co pogrążyli się w grzechu dewiacji, popadając w różne zboczenia, oraz tych, co poszli już na zatracenie, na wieczne potępienie – im się już nie pomoże. Wszyscy muszą również wiedzieć, że im większa władza komuś została dana, tym większa jest i odpowiedzialność. Nie wolno zapominać o Bożej Sprawiedliwości.

Są czasy, gdzie herezje gonią herezje, jedni budują swoje „Kościoły”stając się odstępcami, inni tracą wiarę, wielu nie chce Boga wcale, bo sami chcą być bogami. Lecz Wy wytrwajcie, co Świętego Ducha macie, choćby nie wiem co, choćbyście nie wiem co widzieli i nie wiem, co słyszeli. Trwajcie przy Kościele Świętym, bowiem tam jest Chrystus, i tam będzie do końca. Zważajcie na herezje – w swoim Kościele. Wiedzcie, że tam gdzie jest Serce Chrystusa, tam jest i Chrystus, tam, gdzie jest Serce Chrystusa, tam jest cała Pełnia Bóstwa. CREDO

Biskup Joseph Strickland

Papież Franciszek zdecydował o odwołaniu ze stanowiska biskupa Josepha E. Stricklanda z USA. Duchowny był jednym z największych krytyków papieża. Niejednokrotnie ostrzegał przed „schizmą w Kościele”.

W swoich wypowiedziach i wpisach krytykował zmianę podejścia Kościoła za pontyfikatu papieża Franciszka m.in. w sprawach dotyczących sakramentu małżeństwa czy ustępstw wobec żądań społeczności LGBTQ+

Jak przypomina „New York Post”, „w liście do diecezjan wydanym przed październikowym spotkaniem zamykającym obrady Synodu Biskupów w Watykanie bp Strickland napisał, że do nauczania Kościoła „wtargnęło (…) złe i fałszywe przesłanie”.

We wcześniejszym wpisie na platformie X (poprzednio Twitter) biskup Strickland zabrał głos w związku z usunięciem ze stanowiska ks. Franka Pavone, znanego z antyaborcyjnych wypowiedzi i oskarżonego przez przełożonych o bluźnierstwo.

„Bluźnierstwem jest to, że ten święty kapłan został odwołany, podczas gdy zły prezydent (Joe Biden – przyp. red.) promuje zaprzeczanie prawdzie i mordowanie nienarodzonych na każdym kroku, urzędnicy Watykanu promują niemoralność i zaprzeczanie depozytowi wiary, a księża promują pomieszanie płci, niszcząc życie… zło” – oznajmił we wpisie zdymisjonowany już biskup diecezji Tyler. Źródła: RMF24, Wiadomości, Rzeczpospolita,….

Są biskupi w Polsce, którzy wiedzą co czynić, bo im powiedziałem w 2018r. A jeśli jest taki biskup co nie wie, a chciałby wiedzieć, niechaj przyjdzie, powiem mu – jakie słodkie to jarzmo, o jakże słodkie.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.