BEZWZGLĘDNE WETO

Znowu Polska stanęła przed wyborem, Jezus, czy Barabasz. Kogo wybierze? Wkrótce się przekonamy. Jeśli wybierze Barabasza zginie, jeśli Jezusa, czeka ją ciężki bój nie tylko ze zlaicyzowaną Europą, ale również z lewicową Ameryką, a za plecami jeszcze Rosja. Unia Europejska to unia umarłych, królestwo, które odrzuciło Boga, królestwo pogrążone w ciemności, królestwo stracone. Jeśli Polska wybierze Jezusa, przetrwa wszystko, a możni tego świata będą żebrać u jej granic.

W wyborach prezydenckich Polska co prawda dokonała już wyboru, wybierając Jezusa, wartości chrześcijańskie płynące z Ewangelii Bożej. Tym Aktem zdecydowała o swoim losie, tym Aktem dała nie tylko mandat, ale wręcz nakaz sprawującym władzę do reprezentowania narodu i bezwarunkowej obrony wartości narodowych płynących z kultury i wiary.

Zgoda na podporządkowanie się tęczowej zarazie to nie tylko utrata suwerenności, ale pewna śmierć. Zgoda na podporządkowanie się większości kwalifikowanej UE w sprawach nadrzędnych, to natychmiastowa dymisja rządu i rozpisanie nowych wyborów. Brak WETA ze strony Polski oznaczałoby zdradę polskich wyborców, zdradę Narodu Polskiego. Bezwzględne WETO dla Budżetu Unijnego lub wystąpienie z Unii Umarłych.

Jeżeli dzisiaj kogoś dziwi ta sytuacja, to znaczy, że był ślepy i głuchy. Każdy rozumny człowiek wiedział, że ta chwila nadejdzie.

Nie ma się co martwić o pieniądze, przecież mamy cudownego ewangelistę, co to Lud Boży z kościołów wyprowadził i czarnoksiężnika przy tym: „Mateusz po prostu poszedł do pokoju i wyszedł z 600 milionami euro. Tak po prostu. Dostał tyle pieniędzy dla biednych regionów” – zrelacjonował Orban.

Mamy też znakomitych biskupów, co to ewangeliście pokłony oddają, Eucharystii się boją, przed kościołem ostrzegali, by w domu zostawać, nawet wodę święconą z kościołów wyrzucili. Powinni swe piuski zdjąć, bo nie godni są tego zaszczytu. Znacie ich, słyszeliście, pamiętajcie ich. Tak wywyższyli Chrystusa.

No i jeszcze jedno – opozycja – ta totalna. Czy może raczej schizofrenia – ta totalna, jakieś rozdwojenie jaźni!? Gdy toczyły się wcześniejsze „negocjacje”, to krzyczeli, co innego mówi Unia, co innego premier mówi, negocjacje to jest fiasko. Mieli rację. Lecz dziś krzyczą coś innego, przeciw Polsce występując. Tak jak zwykle zresztą czynią.
No a Borys, co z nim zrobić? Mocno związać i do egzorcysty zaprowadzić. To pomoże, daje słowo. O Jachirze już nie wspomnę, dla niej nie ma już lekarstwa.

No i Kamysz, musi w końcu się określić, czy katolik, czy wierzący, czy wciąż jakiś rozdwojony?

Do kapłanów

Szanujcie swój Kościół, bo jeśli Wy nie będziecie Go szanować, to jak mają Go szanować inni!? Każdy katolik występujący przeciw Ewangelii Bożej nie ma prawa do żadnych Sakramentów Świętych, ani też ko katolickiego pochówku! Każdy kto popiera lgbt, aborcję czy eutanazję, każdy kto przeciw Kościołowi Świętemu występuje. Każdy, kto nie wyznał prawdziwej skruchy. Kto publicznie występował przeciwko Ewangelii i Kościołowi, ten publicznie musi okazać skruchę, w przeciwnym wypadku będzie zgorszeniem dla wielu, tak jak to było z Adamowiczem.

Niech przykładem będzie pan Kosiniak – Kamysz, osoba publiczna, błyskotliwy polityk, któremu życzę z całego serca długich lat życia w dobrym zdrowiu.

Otóż człowiek ten publicznie podaje się za katolika, osobę wierzącą, chodzącą do kościoła i biorącą udział w Eucharystii. Jednak publicznie wystąpił przeciw Ewangelii Bożej wspierając ideologię lgbt w Koalicji Europejskiej, koalicji wymierzonej przeciw Chrystusowi, przeciw Kościołowi Świętemu. Tak, do puki nie okaże publicznie skruchy, nie może mieć prawa do katolickiego pochówku, gdyż będzie to zbezczeszczeniem Przybytku Boga i zgorszeniem dla innych, tak jak to było z Adamowiczem.

Szanujcie swój Kościół, szanujcie Sakramenty Święte, w szczególności Najświętszy Sakrament.

Na koniec chciałbym pogratulować nowego Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Przemysław Czarnek to znakomity wybór.

Pamiętam, jak miałem wyjaśniać swojemu dziecku sprawę równości i tolerancji, pan Czarnek był wówczas Wojewodą Lubelskim. Powiedziałem do mojej córki: To, co ten człowiek teraz powie, to tak, jakbym sam ci to powiedział – i puściłem wykład Prof. Czarnka z youtube na temat równości i tolerancji.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.