Asteroida

Widzenie senne

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11 kwietnia 2021 – widzenie senne.

Widziałem pędzącą ku ziemi wielką asteroidę. Następnie uderzyła ona w ziemię z wielkim impetem. Było to ogromne uderzenie, ziemia co prawda nie wypadła z orbity lecz jakby się trochę przestawiła. Skutek był przerażający, wszyscy ludzie na ziemi się poprzewracali pod wpływem wstrząsu, podobnie jak pasażerowie autobusu podczas gwałtownego hamowania lub szarpnięcia. Podobnie też było z morzami i oceanami. Widziałem jak giną ludzie zalewani przez wodę w wielu częściach świata. Widziałem gigantyczną falę wdzierającą się na ląd. Słyszałem 70 lub 700m, nie pamiętam dokładnie, na pewno siódemka była z przodu – to wysokość fali lub rozmiar asteroidy, nie jestem pewien. Koniec widzenia.

Dzień sądny jest bliski – to pewne. Epidemia was nie obudziła, obudzi was woda. Już jest za późno na pokutę Ekscelencje, teraz będzie Sąd. Niech się dzieje wola Boża. Nie chcieliście wody w kropielnicach Ekscelencje, będziecie ją mieli w gardłach. Nie chcieliście miłosierdzia, będziecie mieli sprawiedliwość.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.