Apokalipsa – 13

Ap13

‚5 A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.
6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu,
by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi,
i mieszkańcom nieba

PANDEMIA

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła 5 maja koniec pandemii COVID-19

„Z wielką nadzieją ogłaszam, że globalny stan zagrożenia spowodowany COVID-19 dobiegł końca” — podał dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom GhebreyesusJak.” Pandemia SARS-CoV-2 rozpoczęła się w grudniu 2019 r. na targu w chińskim Wuhan.

Ile trwała pandemia Covid-19 na świecie? Czyż nie 42 miesiące?

To jednak jeszcze nie koniec panowania tego, który został spuszczony z uwięzi obejmując władzę nad ludzkimi emocjami, co bluźni przeciw Bogu i imieniu Boga (np. Marta Lempart i pioruny na ulicach, bluźniercza wystawa w Europarlamencie, protestantyzacja Świętego Kościoła), przeciw Jego przybytkowi (np. posłanka Scheuring-Wielgus ze swoim towarzyszem zakłócający Mszę Świętą z transparentami przeciw piątemu przykazaniu; tęczowe flagi na Europejskich kościołach i na Stole Pańskim) i mieszkańcom nieba (np. tęczowa Matka Boża czy zmasowany atak na św. Jana Pawła II).

To jeszcze nie koniec panowania tego co biskupie serca przeniknął sprawiając, że nawet święconą wodę z kościołów wyrzucili, wszystkiego się bali, nawet Chrystusa w Świętej Hostii ukrytego, a Jego Najświętsze Ciało na rękę podawali . Jedynie grzechu się nie bali, a Najświętszą Ofiarę ze znakiem bestii składali. Wielu pasterzy przed przyjściem do kościoła Lud Boży zniechęcało – do Mszy zdalnej nawoływało. Tylko patrzeć, jak ze Świętej Liturgii zostanie usunięty Akt Wyznania Wiary, bo przecież stoi w sprzeczności z nauką urzędującego papieża, która głosi, że różnorodność religii, …płci to mądra wola Boża (Abu Zabi). Jakże więc mówić: Wierzę w jeden, Święty, powszechny i apostolski Kościół? Czy to nie jest aby przeciw rzekomej mądrości Bożej? Nie chcieli pokutować wcześniej i nie chcą dzisiaj za swoje bluźnierstwa, tak dostaną więcej, by zrozumieć mogli.

To jeszcze nie koniec panowania tego, któremu błogosławił papież na pustym placu św. Piotra „Urbi et orbi”, albowiem błogosławieństwo to niebawem będzie powtórzone. Jeszcze nie koniec władzy tego, co wprawił w przerażenie cały świat, a brat bratu ręki nie podał ze strachu, taki panował obłęd. Tak cały świat oddawał mu pokłon. I nikt nie mógł kupić ni sprzedać, a nawet pracować, podróżować czy pójść do lekarza, nikt, co znamienia jego nie przyjął (termometr, maseczka, szczepionka).

Atak szatana

Spuszczony z uwięzi

Fragment książki „Świadectwa Boga i diabła”, 2 kwietnia 2019: Do trzech kapłanów – Wkrótce ten, o którym mówiłem, który był na uwięzi,
zostanie z uwięzi spuszczony, a wasze oczy ujrzą jego
potęgę. Wtedy możecie mówić, a głos wasz będzie słyszany
po krańce ziemi. Będziecie wiedzieć, co czynić, bo
Pan będzie was prowadził. A imię tego, którego widziałem
na uwięzi, to EMOTICON-EMOK (EMOCJE), albowiem posiądzie
pełną władzę nad emocjami. Lecz najpierw przyjdzie
do mnie, bo pierwszy z ludzi widziałem jego i jego potęgę,
i został upokorzony przez to. Co będzie, nie wiem, Bóg to
wie, a święta jest wola Boża.

I przyszedł, 1 stycznia 2020 w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi uderzając pełnią mocy, i znów na granicy życia i śmierci byłem, na szpitalnej izbie przyjęć lądując. To był potężny atak. Pan Bóg mnie jednak zachował przy życiu. Pisałem o tym – znajdźcie proszę jeśli chcecie. To przed nim wszystkich ostrzegałem wołając: pokutujcie, bo zginiecie. Ale nie tylko, są jeszcze inne, jest też antychryst, to człowiek (ludzie) przewrotny, wywracający Prawo Boże, to ludzie zebrani pod imieniem LGBT. Siostra Łucja słusznie powiedziała, że ostatnia walka z szatanem rozegra się o rodzinę. Antychryst zostanie zgładzony, gdy nadejdzie Sprawiedliwy!

Ile razy pytano mnie kiedy skończy się pandemia, tyle razy odpowiadałem – latem 23 roku, z końcem czerwca 2023 (po 42 miesiącach). Czy skłamałem?

Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce

Z dniem 1 lipca 2023 r. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 – zakłada to projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia opublikowany na stronach Rządowego Centrum Legislacji. Wniosek o odwołanie stanu zagrożenia epidemicznego złożył Główny Inspektor Sanitarny.

Ile wyszło? Czyż nie 42 miesiące – Ewangelia Boża

Wyjaśnienie: Co prawda wirus pochodzi z Chin, jednak bestia ujawniła się na morzu, a konkretnie u wybrzeży Japonii. To właśnie tam, na statku wycieczkowym Diamond Princess cały świat ujrzał zarazę, tam zaczęły się maseczki i kwarantanna, tam zaczęła się panika! Tak wypełniły się słowa Matki Bożej, zawarte w „Proroctwo dla świata” mojej książki (2 kwietnia 2019 – Świadectwa Boga i diabła): Wszystko zacznie się od Japonii.

To nie jest zachęta do kupna książki, lecz świadectwo, bowiem ta książka była ostrzeżeniem i jest dostępna od samego początku dla każdego, od dnia wydania, zupełnie za darmo na tej stronie.

Ile wynosi rzeczywisty czas panowania bestii (atak szatana 1 stycznia 2020 – ogłoszenie końca stanu epidemicznego w Polsce1 lipca 2023 ), czy nie 42 miesiące?

Zapowiedź

Kolejny raz muszę powtórzyć, szczególnie tym, co krótką pamięć mają i tym, co serca ich w zatwardziałości trwają:

Jan Paweł II – widzenie z początku 2021 roku

(Opublikowano w dniu 22 listopada 2021, autor: apstolus13)

Czy to we śnie było, czy pomiędzy snem a jawą nie wiem. Ujrzałem Jana Pawła, był w bieli. Powiedział do mnie: „Już nadchodzi, już się zbliża”, po czym odwrócił się bokiem nachylając nad kartką papieru i zaczął na niej coś pisać. On pisał, a ja się tylko przyglądałem w milczeniu jak pisał, lecz nie wiem o czym, bowiem nie mogłem dostrzec, litery były zbyt małe. Zapisał kilka linijek i skończył – koniec widzenia.

Jakiś kwadrans później gdy leżąc rozważałem w swym sercu co znaczą te słowa i co Jan Paweł II napisał na kartce ujrzałem światło i usłyszałem dwa słowa: „Prawdę powiedział”. To był Pan Jezus, który potwierdził słowa Jana Pawła.

Pytam dzisiaj wszystkie serca, już kolejny raz, czyż nie przyszło? Co się wydarzyło w Polsce, co na białoruskiej granicy, co w Ukrainie, w Europie i na świecie? Czy bezbożni nie zaatakowali Polskich granic? Czyż nie ostrzegałem rządzących w liście do pana Jarosława Kaczyńskiego w dniu 28 marca 2020 mówiąc: Proszę zamknąć granice, gdy będą oblegane. Czyż nie wołałem: Nie otwierajcie granic, choćby wam zarzucano, że miłosierdzia w was nie ma! Przypowieść o pannach mądrych i głupich niech wam przyświeca.” Chwała niech będzie Bogu, że oświecił umysły rządzących. A co się wydarzyło w dniu 24 lutego 2022 roku, czyż nie wybuchła wojna za wschodnią granicą. Co dziś widzą wasze oczy? Nie nadeszło, w trzy miesiące po publikacji ostrzeżenia? Albo czy nie ostrzegałem Ukrainy, prosząc, by padła na kolana i modliła się za Putina (Rosję). Czyż nie mówiłem o „mgle” jaka zapanuje na świecie, o szatanie, o sądzie nad Kościołem i wielkim zawstydzeniu, o Pielgrzymie, o karach Bożych, o Chrystusie nadchodzącym. Sami sprawdźcie bracia moi – na tej stronie, w mym archiwum.

Pokutujcie, bo na tej kartce było wiele zapisane, wiele cierpienia, a Pan Jezus to potwierdził! Wy nie wiecie bracia moi kim ja jestem, choć wam przecież powiedziałem. Jednak jest w Polsce jedna siostra zakonna, która wie kim jestem, choć jej nic nie powiedziałem, bowiem nigdy z nią nie rozmawiałem, raz z daleka ją widziałem.

Widzenie senne – Niedziela Miłosierdzia Bożego 11 kwietnia 2021 rok.

Widziałem pędzącą ku ziemi wielką asteroidę. Patrzyłem na nią z bliska gdy była jeszcze wśród gwiazd. Następnie uderzyła ona w ziemię z wielkim impetem. Było to ogromne uderzenie, ziemia co prawda nie wypadła z orbity lecz jakby się trochę przestawiła. Skutek był przerażający, wszyscy ludzie na ziemi się poprzewracali pod wpływem wstrząsu, podobnie jak pasażerowie autobusu podczas gwałtownego hamowania lub szarpnięcia. Podobnie też było z morzami i oceanami. Widziałem jak giną ludzie zalewani przez wodę w wielu częściach świata. Patrzyłem na gigantyczne fale wdzierające się na ląd. Słyszałem 700 lub 70, nie pamiętam dokładnie, na pewno siódemka i zero były z przodu – wydaje mi się jednak, że było to 700. Koniec widzenia. (Wpis archiwalny)

Nie bylem pewien co oznacza ta liczba, czy jest to rozmiar asteroidy, czy raczej wysokość fali wody jaką wywoła wstrząs, a może zupełnie coś innego. Jak się jednak okazało jest to związane z Didymosem, planetoidą w której księżyc strzelało NASA, a 770 oznacza czas.

Zbieg okoliczności?

Data odkrycia Diymosa: 11 kwietnia – Data mojego widzenia: 11 kwietnia (NMB)

Okres orbitalny Didymusa 770 – W widzeniu słyszałem 700 – 70

W widzeniu słyszałem jakby 700 i 70, nie byłem pewny czy jest to 700 czy 70, gdyż słyszałem jakby obie te liczby nakładające się na siebie. Tak wszystko się zgadza: 770. Jest to OKRES ORBITALNY – czyli czas. Nie jest wykluczone, że asteroida lecąca ku ziemi którą widziałem będzie również tych rozmiarów. Czy to właśnie ta planetoida uderzy w Ziemię – tego na tę chwilę nie wiem, wiem jednak że jakaś się zbliża, bowiem wszystko widziałem.

Lecz to nie jest najgorsze, bowiem przyjdą dni gdy wielu będzie pragnąć śmierci, a nie znajdą jej: List do kobiety z długimi włosami.Pokutujcie!

Czy Boga można przebłagać? Zaświadczam, że jest to możliwe, wielokrotnie tak się stało, albowiem u Boga nie ma nic niemożliwego. Bieg dziejów to sprawa otwarta, zależna od woli człowieka i od łaski Bożej, od pokuty i przestrzegania Prawa Bożego, od otwarcia serca dla Chrystusa. Gdyby tak nie było, to nie ostrzegałbym was bracia od lat wielu, a już na pewno nie czyniłaby tego Maryja, Matka Zbawiciela i nasza, co ostrzega od wieków kilku. Potrzebny jest post i modlitwa. szczerość serca i życie w prawdzie – wielka pokuta. Przez Maryję zawsze będziecie wysłuchani – tylko miejcie wiarę! Na pokutę Bóg ustanawia czas, zdawałoby się nawet że zbyt długi czas, a kiedy mija nadchodzą kary, by pokuta była większa – i tak do czasu, w którym Duch zostanie zabrany jak i ci, co są w Duchu. Później już nikt się nie nawróci. Wołajcie więc do Boga o miłosierdzie prosząc, tak jak ja wołam o sprawiedliwość. Wołajcie o odrodzenie serc waszych, tak jak ja dziś o biskupie proszę wołając ku niebu, do Boga Przedwiecznego: Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój i odrodzi serca, biskupie serca. Niech narodzą się na nowo. Amen

Przez Krzyż Miłosierdzie wzniosło się nad sprawiedliwość, dopełniając się w miłości – Bożej miłości. POKUTUJCIE

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski -13

„A oto Baranek stojący na górze Syjon”

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.