Antyświątobliwość

Małpa boża

Papież do watykanistów w kontekście powierzonej im misji dziennikarskiej: „Kościół, składający się z ludzi, którzy są grzesznikami jak wszyscy inni, narodził się i istnieje po to, by odbijać światło Innego, światło Jezusa, tak jak księżyc odbija światło słońca. Kościół istnieje po to, by nieść światu słowo Jezusa i umożliwić dzisiaj spotkanie z żywym Jezusem, stając się nośnikiem Jego miłosierdzia, ofiarowanego wszystkim.“ Źródło: vaticannews

Nikt tak nie wypaczył Jezusowego Słowa, nikt tak nigdy nie wypaczył Ewangelii Bożej na łonie Kościoła świętego jak ta małpa boża zasiadająca na Piotrowym Tronie. Nie zasiadł na nim z woli Bożej, a z dopustu Bożego przez zatwardziałość serc waszych i wolną wolę człowieka po to, by cały cały Kościół mógł przejrzeć się niczym w lustrze.

Mówi, że Kościół istnieje po to, by nieść światu słowo Jezusa. Mówi, że miłosierdzie Jego jest ofiarowane wszystkim. Zapomina jednak dodać, że wszystkim tym, co o miłosierdzie proszą, tym, co za swe grzechy żałują, tym, co od grzechu się odwrócili.

Twierdzi, że aborcja jest morderstwem, zaś ten co to czyni jest mordercą, a tymczasem tęczowemu Bidenowi, wielkiemu zwolennikowi aborcji kłania się w pas mówiąc, że jest dobrym katolikiem i powinien przyjmować Komunię świętą. Tak wiec według franciszka dobry katolik to ten, co promuje śmierć i wszelakie zboczenia. Czy Jezus Chrystus kłaniał się szatanowi i błogosławił grzechowi litując się nad wszystkimi? Przeciwnie, nie oddał pokłonu diabłu lecz wysłuchał tego, który wołał: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną! Natychmiast przejrzał i szedł za Nim, wielbiąc Boga. Także cały lud, który to widział, oddał chwałę Bogu”. (Łk 18,35-43) Do cudzołożnicy zaś powiedział: „I Ja ciebie nie potępiam. – Idź, a od tej chwili już nie grzesz!” (J8,1-11) . Do kaleki przy sadzawce rzekł: „Oto wyzdrowiałeś. Nie grzesz już więcej, aby ci się coś gorszego nie przydarzyło”. (J5,1-18)

Joe Biden nie ma prawa do przyjmowani Komunii świętej, nie ma prawa także do katolickiego pochówku przez jego publiczną działalność przeciwko Ewangelii Bożej, działalności będącą publicznym zgorszeniem dla wielu. Dawno winien być poddany ekskomunice – wydaleniu ze wspólnoty Kościoła Katolickiego, ale któż to uczyni, skoro sam papież już dawno sam siebie ekskomunikował poprzez swoje przewrotne nauki.

Tak na marginesie, Joe Biden w obliczu ataku bezbożnych na Polską granicę przerwał swe milczenie mówiąc nieśmiało, że jest zaniepokojony sytuacją na polsko- białoruskiej granicy. Pytanie tylko, co go tak niepokoi – budowa ogrodzeń i obrona granic? Jak przecież pamiętamy jedną z jego pierwszych decyzji była zmiana polityki migracyjnej i wstrzymanie budowy muru na granicy z Meksykiem.

A co mówi małpa boża? Mówi: Bóg jest miłosierny dla wszystkich, kocha was takimi jakich was stworzył, takimi jakimi jesteście, możecie grzeszyć bez końca, i tak dostąpicie miłosierdzia bo Bóg jest miłosierny dla wszystkich – wszyscy będziecie zbawieni. Nie mówi tylko o zerwaniu z grzechem, o pokucie i o sprawiedliwości Boga. Wciąż małpuje Boga, przez pozorną dobroć i miłość, mówiąc o nieograniczonym miłosierdziu dla wszystkich, by runęli w przepaść. Nie mówi o Sprawiedliwości Bożej, by nikt nie wiedział co go naprawdę czeka. Czyni to pod pozorem rzekomej miłości do bliźniego!

Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe karze.

Chwała Ojcu, i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.