Tylko człowiek

Pewien człowiek,bliski memu sercu,tłumacząc się Matce Bożej ze swych występków powiedział „Ja jestem tylko człowiekiem”,zaś Matka Boża odpowiedziała „Jesteś aż człowiekiem”

Wiedzcie więc o tym,że nie jesteśmy tylko ludźmi,ale „aż ludźmi”.

To właśnie dla nas ludzi,Ojciec nasz,Który jest w niebie wydał Syna Swego Jednorodzonego, zstępując z nieba w Swej Chwale,i stał się Człowiekiem;to nam ludziom służą aniołowie w wielkiej pokorze,to za nas modlą się święci w niebie;to w naszych rękach jest ziemia i wszelkie stworzenie jakie na niej żyje.

Więc nie mówmy już nigdy „jestem tylko człowiekiem”,bo to nie prawda,bowiem wyjątkowi jesteśmy,na Obraz Boży stworzeni;i nie wolno nam tak mówić.

TO WŁAŚNIE SZATAN ODMÓWIŁ POSŁUSZEŃSTWA BOGU,GDYŻ NIE CHCIAŁ SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI W POKORZE JAK INNI ANIOŁOWIE MÓWIĄC „TO TYLKO CZŁOWIEK”

Więc nie mówcie już nigdy „jestem tylko człowiekiem”.

Szczęśliwi,którzy upadli,by móc powstać w Chrystusie Jezusie.

Puki żyjecie,możecie się nawrócić i uczestniczyć w Królestwie Niebieskim-pamiętajcie o tym.Potem już nic nie będziecie mogli zrobić,tylko modlitwa żyjących może wam pomóc, pod warunkiem że macie kogoś takiego, wytrwałego,o szczerym sercu.

Nawracajcie się,nawracajcie,bo zginiecie!

Niech Wam Pan Bóg Błogosławi,Ojciec,Syn i Duch Święty

Kamil 13

P.S.  Obraz Matki Bożej,który widzicie powyżej namalował ów człowiek,sprayem,w kilka minut.Czyż nie piękny?

Ten wpis został opublikowany w kategorii NA GORĄCO i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *