Pokuta

Bracia i siostry umiłowani w Chrystusie Jezusie,oto wielkimi krokami zbliża się dzień wypełnienia proroctwa,jakie spisałem ponad rok temu,a którego wówczas nie rozumiałem do końca.Dotyczy ono Kościoła Świętego-wielkiego zawstydzenia,upadku i odrodzenia.

Dwa dni temu tj.13 sierpnia byłem tam gdzie Matczyne Serce bije.Zanim tam jednak dotarłem Duch Boży powiódł mnie do Radomska,do Kościoła par. pw.św.Lamberta,gdzie Mszę Świętą celebrował abp.senior Stanisław Nowak.Nie wiedziałem dlaczego tam jestem, nie rozumiałem czemu Pan mnie tu przywiódł.Modliłem się,za tych którzy tam byli.

Następnie udałem się na Jasną Górę,by się spotkać z Chrystusem i Matce hołd oddać.
Tam przesłanie dostałem co czynić należy, zaś w Radomsku przykład tego miałem.

A oto przesłanie jakie od Matki niosę:
Tak ja,jak wszyscy którzy Matkę miłują,niech swe serca dla Kapłanów Kościoła Świętego otworzą,niech u Boga o przebłaganie proszą,niech wielką pokutę rozpoczną za grzechy popełnione w Kościele Świętym przez Kapłanów Kościoła Świętego.Matka zaś wstawiać się będzie za nami.

Druga część przesłania należy do Kapłanów,więc do nich ją zaniosę,aby wiedzieli co czynić mają.Czy mnie posłuchają?Nie wiem.

Proszę was bracia,proszę was siostry,przez wzgląd na Niepokalane Serce Matki naszego Pana Jezusa,Przenajświętszej Maryi Zawsze Dziewicy,Matki naszej,o wielką szczerą modlitwę,o wielką wspólną pokutę za grzechy popełnione w Kościele Świętym,przez Kapłanów tegoż Kościoła.

Pamiętajcie bracia i siostry,że jeden jest Kościół Święty w którym prawdziwie Chrystus mieszka i w którym będzie do końca.

Nadchodzi trudny czas,w którym Kościół Święty będzie opluwany,poniewierany i zawstydzony,lecz po to by mógł się odrodzić.Wiedzcie bowiem,że z najgorszego szatańskiego występku Bóg może uczynić coś pięknego.Pamiętajcie,nie wolno wam odejść od Kościoła Świętego,Kościoła Chrystusowego,choćby nie wiem co,pamiętajcie-choćby nie wiem co!!!

Módlmy się i pokutujmy,wspólnie módlmy się i pokutujmy.

Niech każdy z was krzyż pokutny na swe barki weźmie,tak jak ja biorę i niesie go,tak jak i ja niosę.

Nieście to przesłanie wszędzie i wszystkim,we wspólnotach,w rodzinach,w pracy i na ulicy.

W waszych sercach jest miłosierdzie Boże,w waszych sercach.

 

Jam jest ten,co z Kościoła Świętego się zrodził i dla Kościoła Świętego swe życie odda.

Niech Wan Pan Bóg Błogosławi,Ojciec,Syn i Duch Święty

trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY, NA GORĄCO i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.