Podróż do piekła c.d.

Z ostatniej chwili:

Dzisiaj już chyba wiem, co to za miasto widziałem (pałace z wieżami i złotymi kopułami) , a przynajmniej tak mi się wydaje. Wygląda na to, że jest to miejsce w piekle, zaś pałace ze złotymi kopułami do prawosławia należą, to cerkwie prawosławne. Jedna znajduje się na Kremlu w Moskwie w Rosji, druga w Kijowie na Ukrainie, one były na przodzie miasta, te rozpoznałem, ale była jeszcze jedna o wiele niższa ogromna kopuła, której jeszcze nie rozpoznałem. Jedyna różnica pomiędzy tymi co na ziemi stoją, a tymi co w podróży do piekła widziałem jest taka, że na kopułach pałaców w mieście które widziałem nie było żadnych krzyży. Widać jest to kolejne miejsce przygotowane dla tych, co od Kościoła świętego odeszli.

Do kościołów chrześcijańskich

Do was się zwracam bracia i siostry, do was chrześcijan, co od Kościoła świętego w czasie wieków odeszliście. Nawróćcie się i powróćcie do Kościoła świętego, albowiem jeden jest Kościół Chrystusowy, jeden jest Kościół apostolski, jeden jest Kościół święty, tak jak jedna jest tylko Oblubienica, i to przez nią ujrzycie zbawienie. Nawróćcie się byście byli jednością, jednością w Chrystusie. Nie ma innej drogi bracia, wiedzcie o tym, wiedzcie, byście nie byli zawiedzeni. Nawróćcie się puki jeszcze czas macie, a powiadam wam, niewiele go wam już zostało.

trzynasty

Nawracajcie się, bo zginiecie! Nawracajcie się, a żyć będziecie!

Niech wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec, Syn i Duch Święty

P.S. Skierujcie wzrok tam, gdzie wiśnie kwitną.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.