List otwarty do Świadków Jehowy

Bracia,nie piszę dziś po to,by osądy wydawać,bowiem wiecie przecież,że przyjdzie Sprawiedliwy,Który sądził będzie.Ja piszę ku przestrodze dla was,lecz nie z przekory,a z miłości.Każdy z nas dokonuje w swoim życiu różnych wyborów, świadomych lub nie, dobrych i złych,z własnej woli lub nie.Bóg szanuje każdy nasz wybór,jaki on by nie był,tak i my winniśmy szanować wybory innych,choć to nie łatwe,a czasami niezwykle trudne,lecz szanować nie oznacza przyjmować.Szatan jest podstępny i często działa pod pozorem dobra (złudzenia dobra),aby mu oddać hołd, niczym Bogu..Tak właśnie jest w przypadku Strażnicy,a ja mam legitymację ku temu,aby to powiedzieć, gdyż poznałem wielu z was i z niektórymi w bardzo dobrych stosunkach jestem,ponieważ uszanowałem wasz wybór wiedząc,że Bóg kocha każdego człowieka,bez wyjątku,ale znam też szatana, który was zwiódł.A wy,którzy nazywacie siebie Świadkami Jehowy pozbyliście się wszystkiego,czego boi się szatan,wszystkiego co sprawia mu ból:
-odebraliście osobowość Bogu (Duchowi Świętemu),wywyższając przy tym szatana pozostawiając mu osobowość;w tym drugim macie rację,diabeł też jest osobowy
-odebraliście Boskość Jezusowi
-odebraliście godność Maryi,Matki Pana,Która depcze głowę węża
-odebraliście nawet ducha człowiekowi
-z krzyża zrobiliście pal
-manipulujecie Słowem Bożym (Ewangelią) dla własnych potrzeb
-pozbyliście się wszystkich znaków i symboli,jakie zbliżają człowieka do Boga,a których boi się szatan, pod pozorem bałwochwalstwa,jakby nie rozumiejąc,że nie do symbolu człowiek się modli,lecz poprzez symbol,który zawsze był człowiekowi potrzebny przez jego „niedoskonałość” i tęsknotę za Bogiem.Pan nasz mówił nam,abyśmy byli doskonali,jak Ojciec nasz,Który jest w niebie,więc powinniśmy dążyć do doskonałości,lecz nie możemy czuć się doskonali,bowiem doskonały jest tylko Bóg.
– sprawa krwi-zasłona Starym Testamentem,jakże sprytna,a Jezus,Pan nasz,powiedział „Bierzcie i pijcie z …to jest bowiem kielich…….” -błogosławiony kto pojmuje
– pycha,która was wynosi ponad wszystkich
– żyjecie od armagedonu do armagedonu,a żaden człowiek nie może znać dnia,w którym nadejdzie Pan,a komu dane będzie dostrzec znaki,dostrzeże je
– macie w nienawiści nie tyko księży,duchownych,ale wszystko co uświęcone,a w szczególności święconą wodę,której diabeł nie znosi

Można by tak wymieniać jeszcze długo,ale najgorsze jest to,że w „domu” świadka Jehowy szatan nie znajdzie nic,co by mu przeszkadzało,a tak dużo o nim mówicie. Szanuję ten wybór,ale i bardzo współczuję,szczególnie że znam naprawdę wspaniałych ludzi z waszych kręgów,tym bardziej trudno mi to pisać.

Pycha wasza przesłania niebo nad wami,sądzicie,że tylko wy będziecie zbawieni,że poznaliście Boga,że pojęliście w pełni Słowo Boże,A ja wam mówię,że nie ma na ziemi takiego człowieka,coby Słowo Pańskie w pełni przysposobił,zaś ci co tak myślą będą zawstydzeni.

Patrzycie na siebie jakbyście wolni od grzechu byli a szatan w ogóle was nie dotyczył,a wyłącznie wszystkich wokół was.

Obudźcie się !!! Zobaczcie komu służycie !!!

Nie niosę do was pustych słów,bowiem dane mi było widzieć szatana,niejednokrotnie,a także wejrzeć w serce jego,choć tego nie chciałem,a zmuszony zostałem,bo któż by chciał i ostał się przy tym.Dziś jednak wiem jak wielka to była Łaska,której nie wolno mi zmarnować.

Znam te zwodnicze duchy i czuję je gdy nawiedzacie domostwo moje, zawsze drży moje serce,bo to są duchy w masce dobroci i spokoju.Tak bardzo jest mi żal was,lecz nie możecie przekroczyć progu domu mego gdy przychodzicie „w służbie”,nie chcąc oddać hołdu Maryi, argumentując przy tym,że Jezus nie modlił się do swojej matki, Maryi.A ja chcę zapytać, kto się modli do żywych,kto się modli do ludzi?
Jezus nauczył nas modlitwy do Ojca w niebie,ale też nie zabronił prosić u Tych, którzy są przy Ojcu,dla Ojca.
Ponadto Maryja,Matka Boga w Jezusie Chrystusie jest ponad wszystkie matki,a mogłem się o tym przekonać,wielokrotnie,przez Łaski,co by mnie więcej diabeł nie zmamił,bym na solidnym gruncie stał.

Jak bardzo szatan nienawidzi Dziewicy Maryi,mogą się przekonać ci z was,którzy mnie znają i wiedzą co się stało w sobotę 13.06.2015r. w dniu napisania przeze mnie świadectwa „Szatan nienawidzi Maryi”.

Tak więc bracia,powtarzam wam,iż Ojciec nasz,Który jest w niebie,jest Ojcem nas wszystkich, bez względu na wyznawaną religię,wiarę,kolor skóry czy płeć i kocha nas wszystkich jednakowo bez żadnych wyjątków,beż żadnych podziałów na lepszych czy gorszych,bardziej czy mniej grzesznych.

Tak szanujmy się wzajemnie,bowiem wszyscy braćmi i siostrami jesteśmy,a gdy nawiedzacie domy tych co to w Chrystusie Jezusie są,nie wchodźcie podstępem,lecz przedstawcie się:
-jesteśmy Świadkami Jehowy-a może się wstydzicie?
-Jezus jest Archaniołem a nie Bogiem-a może tak nie uważacie?
-jedyny byt duchowy (osobowy) jaki uznajemy to szatan-czyż nie?
-Maryja to zwykła kobieta z gromadką dzieci-czy to nie wasze słowa?

Więc wpierw się przedstawcie,dopiero spytajcie czy chcą rozmawiać o Biblii i Bogu,wtedy będziecie szczerzy i nie wejdziecie podstępem.Lecz czy ojciec kłamstwa może być szczery?

A wiedzcie,że każdy,każdy którego zwiedziecie podstępem i w paszczę lwa oddacie,będzie wam policzony gdy nadejdzie czas.

Na koniec wam powiem bracia,że przez Pismo człowiek się doskonali,jednak prawdziwie Boga można poznać tylko sercem, poprzez Łaskę Jezusa Chrystusa,wtedy Pismo staje się wyraźniejsze.

Błogosławię dziś was,co Niepokalanej Dziewicy Maryi,Matki Boga,szczery pokłon oddacie,a ci co pokłon oddadzą swoją drogę do wolności otworzą…

Kamil 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *