List do Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Księże Biskupie,pozwoliłem sobie napisać to kilka słów,gdyż poczułem wielką radość w sercu czytając artykuł odnoszący się do zaprzestania stosowania emotikonów przez księży w Archidiecezji Poznańskiej.Tak bardzo się cieszę,że wreszcie ktoś to zauważył.Emotikon to szatan,czyli diabeł,którego znam doskonale dzięki łasce Pana Jezusa.Emoki,Emotki (również inne nazwy) są to zastępy duchów nieczystych (legiony-bardzo liczne) wywołujące w ludziach emocje.To wielkie zagrożenie globalne,z którego jeszcze mało kto zdaje sobie sprawę,o ile w ogóle sobie zdaje.Emotki-bo tak się nazywają demony,które zajmują się wyłącznie dziećmi,a posługują się one ikonami emocji np.(duch płaczu, zazdrości, rozstania,śmierci,nieszczęścia, przyzwolenia na drobne grzeszki itd.-są ich setki). Dzieci wysyłają je sobie nie tylko wyrażając własne emocje,lecz chcą wpływać na emocje innych wysyłając komuś odpowiedniego ducha np. ducha rozstania lub płaczu,gdy są zazdrosne o kogoś lub o coś. Jest to czysty okultyzm,czyli szatan,działający w obie strony. Emoki zaś,są to demony zajmujące się dorosłymi,ich emocjami.Można je dostrzec już na ulicach : skrajne zachowania ludzi,demonstracje,czarne marsze itp. Niestety,ludzie nie są świadomi tego zagrożenia,a co gorsza nie jest świadomy Kościół Święty.Odkąd Bóg pozwolił mi poznać te zwodnicze duchy,przychodzące pod pozorem niewinnej zabawy, staram się uzmysłowić ludziom to POTĘŻNE zagrożenie,nie tylko zwykłym ludziom,ale przede wszystkim Wam, Kapłanom Kościoła Świętego,a szczególnie księżom egzorcystą.Są już tacy,którzy zrozumieli,ale i są tacy,którzy to bagatelizują i uważają że przesadzam, diabolizuje. Chciałbym,aby tak było,lecz to co mówię to prawda.
Bardzo proszę Waszą Eminencje o głębsze przyjrzenie się sprawie i walkę,walkę z szatanem, który nie jest metaforą,lecz prawdziwym bytem.
Mam jeszcze jedną prośbę.Błogosławcie ludzi w kościołach przez nakładanie rąk na głowę.
W Waszych rękach i sercach Waszych jest Miłosierdzie Boże
Szczęść Boże
Apostolus
Ten wpis został opublikowany w kategorii NA GORĄCO i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *