Duchy aborcji.Siła modlitwy-przypomnienie

Duchy Aborcji

23.10.2016r.(wpis archiwalny)

Oto w mym kraju szatan swą twarz pokazał,a niewolnicy jego tłumnie się zbierają.Tłumnie manifestują  przeciw Ojcu w niebie, przeciw życiu,które od Ojca mają,a którym chcą sami rozporządzać.Lecz już nie tylko chcą życie odbierać, lecz także dawać,wedle uznania.Któż jak Bóg?!

Na ulicach są tysiące młodych ludzi,którzy nie zdają sobie sprawy co rozważały ich matki gdy oni byli jeszcze w ich łonach.A wiedzcie,że połowy z tych ludzi nie byłoby dziś na świecie i nie mogliby uczestniczyć w tych manifestacjach,w tym sprzeciwie dla Boga,w tym sprzeciwie dla życia. Manifestują nie tylko młode kobiety,które nie wiedzą jeszcze co to macierzyństwo,ale także  młodzi mężczyźni,którzy nigdy się o tym nie dowiedzą,bo nie mogą.Więc dlaczego to czynią? Bo nie znają Chrystusa Jezusa,Nie znają Miłości Pana i większość z nich nie wie,że niewolnikami diabła się stali.Lecz przyjdzie dzień,w którym się dowiedzą,lecz nieliczni przetrwają.

Oto młoda kobieta z transparentem w ręku,na którym jest dłoń z wystawionym środkowym palcem,a na nim znak krzyża.Nie wiesz dziecko coś uczyniła !!! Lecz Miłosierny jest Pan,i o miłosierdzie dla ciebie będę Boga prosił,i otworzy Pan twe serce,gdy przyjdzie czas,zapewniam cię,lecz czy to przetrwasz,nie wiem,będę prosił cobyś przetrwała i świadectwem dla innych była.

Duchy aborcji to takie duchy,które najmocniej kalają serce kobiety,a ślad pozostaje na całe życie.

Nawet jeśli matka urodzi dziecko,które w swym sercu początkowo odrzuciła, choćby przez przez myśl o samej aborcji,popełnia wielki grzech i otwiera na złego ducha nie tylko siebie, ale i dziecko,które jest w jej łonie.Dziecko takie przychodzi na świat często jako niewolnik złego ducha.To jest dziedzictwo duchowe.

Co jeśli kobieta została zgwałcona?

Gwałt,to nic innego jak atak złego.Jest to wielka rana na sercu kobiety,ogromna trauma jaką przechodzi. Konsekwencje tego może ponieść również dziecko,piszę „może”,bo nie musi! Wszystko zależy od kobiety,od jej postawy i ufności Bogu.

Pamiętajcie ,że nasz Pan jest Wszechmocny i nawet z największego szatańskiego występku może uczynić coś pięknego,jeśli się tylko na to pozwoli.Tak więc dziecko zrodzone z gwałtu może być najcenniejszym skarbem takiej kobiety,największą miłością jej życia,jeżeli tyko zaufa Bogu, bo Pan Zastępów wyleczy rany jej serca,a także rany serca jej dziecka,dla którego życie jakie otrzymało właśnie przez gwałt będzie dla niego najcenniejszym darem anie przekleństwem.

Jeśli zaś matka nie uzna Zbawicielskiej Miłości Jezusa Chrystusa będzie cierpieć do końca swoich dni a dziecko może cierpieć wraz z nią,choć nie musi gdyż ma własną,choć nie do końca wolną wolę,albowiem rany niezabliźnione będą ciągle się otwierać.Matka z dzieckiem jest związana nie tylko pępowiną ale także duchem,bo to na ziarnie ducha rodziców rodzi się nowy duch.

Zaś rodzice dzieci chorych,które przychodzą na świat potrafią kochać miłością największą, wyrzekając się egoizmu i pychy, przyjmując cierpienie i trudy codzienności,w imię miłości do życia jakie im było dane.A wiedzcie,że oni swą nagrodę dostaną.

Wielkie jest Miłosierdzie Boże !!!

Jeśli Wy kobiety,które dokonałyście aborcji w jakikolwiek sposób,czy to przez zabieg,czy przez tabletki poronne,czy też przez inne praktyki,czy przez samą myśl o aborcji w trakcie ciąży,ale nie tylko,bowiem kobieta w której sercu jest demon aborcji podobne ponosi konsekwencje jak ta,która aborcji dokonała,a skutki poniesie jej przyszłe potomstwo.

Tak więc wyzwólcie się z tych więzów szatańskich,nie tylko dla siebie,lecz także dla waszych dzieci,bo gdy wyzwolicie siebie,wyzwolicie dzieci.

Skorzystajcie z Sakramentu Pokuty i Pojednania z otwartym sercem dla Jezusa Pana naszego.Jezus Chrystus was wyzwoli,a także wasze dzieci!

Wyrzućcie z waszych serc całe zło,a nowe życie otrzymacie.

Wy zaś,które nie możecie  skorzystać z tego Sakramentu z powodu zawiłości życiowych, skorzystajcie z możliwości samej spowiedzi bez rozgrzeszenia,poproście spowiednika o Błogosławieństwo po skończonej spowiedzi.Opisałem to tutaj : SYNOD,RODZINA,MAŁŻEŃSTWO,SPOWIEDŹ ŚW

          „PRAWDA  WAS WYZWOLI „

Chciałbym dać dziś wielkie świadectwo na potwierdzenie słów moich,lecz jeszcze nie mogę,bowiem nie czas jeszcze.Wkrótce to uczynię jeśli Bóg pozwoli.

Niech Duch Pański otworzy i odnowi serca wasze.Amen

trzynasty

Siła Modlitwy

18.12.2016r.(wpis archiwalny)

Krwawa karta historii Polski,właśnie się zapisuje.

Bracia,właśnie zapisuje się krwawa karta historii Polski,którą widziałem w widzeniu sennym ok.dwóch tygodni temu.

Oto co widziałem:

Przed mymi oczyma pojawiła się karta,była w kolorze biało-czerwonym,niczym dyplom.Jej brzegi były białe,zaś środek ciemno czerwony,wpadający w bordowy,krwawy,wypełniony treścią.Był to zapis wydarzeń,które mają nastąpić w naszym kraju wyszczególnione w punktach.Jedna linijka stanowiła jeden punkt.Karta była cała zapisana.Patrząc na kartę widziałem te wydarzenia jakby w rzeczywistości.To co widziałem nie pozwalało mi zasnąć. Miałem wszystko zapisać, lecz nie uczyniłem tego,gdyż doskonale pamiętałem każdy punkt. Kolejnego dnia,gdy rozważałem te wydarzenia z wielką trwogą,stało się coś dziwnego. Wszystkie te punkty zaczęły się oddalać z mej pamięci,bardzo powoli,niczym oddalające się od brzegu statki. Po kilku minutach nie pamiętałem już nic,całkowita amnezja,w głowie pozostała tylko karta z zapisanymi punktami,których już nie potrafiłem odczytać. Dziś pamięć częściowo wróciła,gdy oglądałem relacje z protestów, fragmenty które już widziałem w pierwszym punkcie na karcie.Me serce zadrżało,bowiem jest to krwawa karta w historii Polski.

Czy można ją zmienić,nie wiem.Wiem natomiast,że trzeba próbować,dlatego to piszę.

Cieszę się z tego rządu,bowiem jest Chrystusowy i przetrwa,choć krew się poleje jeśli się wypełni karta.

Manifestacje pro-rządowe,choć słuszne doprowadzą do prowokacji,na którą czekają przeciwnicy,sytuacja wyjdzie spod kontroli przez jednego człowieka,a której pęd trudno będzie zatrzymać.Udział w tym biorą „obcy”.

Nie wychodźcie na ulice,skupcie się w Kościele w dniu 1-stycznia,w Święto Bożej Rodzicielki Maryi,na modlitwie,niechaj będą w tym dniu procesje Maryjne,policzcie się w całym kraju, niech zobaczą jaka jest wasza prawdziwa siła i siła modlitwy.

Nie dajcie się sprowokować !!!

Uważajcie na „obcych”,wyjrzyjcie poza podwórko!

Ja jestem z wami,ciałem i duchem,lecz nie chcę,by choć kropla krwi żadnego z rodaków spłynęła na ulice.A są tacy,co będą robić wszystko,aby tak się stało.Zawierzcie Maryi 1-go styczna,proszę.

Dodano 13.01.2017r. :

Nie dawno naród polski przekonał się,jak wielka jest siła modlitwy.

Wielu zapewne z niedowierzaniem patrzyło na przebieg ostatnich wydarzeń,zadając sobie pytanie jak to możliwe,tyle wpadek przeciwników,takie obnażenie,taki „zbieg okoliczności”. A ja wam mówię,nie ma zbiegów okoliczności,a u Boga wszystko jest możliwe.

Bogobojni przetrwają,a zuchwali upadną.

Obawiam się nieco,coby zwycięzcy w pychę nie popadli,bo będą strąceni,a kary niech darują,niczym nierządnicy…”…idź,i nie grzesz więcej”

Czujność zachowajcie i na obcych zważajcie,coby się reszta nie wypełniła.Poranione zwierzę bywa niebezpieczne.

Każdy kraj,zawierzony Maryi przetrwa.

Każdy człowiek,zawierzony Maryi przetrwa.

Wszystko przetrwa,co jest w Niepokalanym Sercu Maryi.

Na koniec fragment dzisiejszego artykułu na portalu onet.pl

” Antoni Macierewicz: nie byłoby tak skutecznego działania, gdyby nie wspólna modlitwa

Szef MON Antoni Macierewicz w wypowiedzi dla TV Trwam powiedział, że zażegnanie kryzysu parlamentarnego nie byłoby tak skuteczne i szybkie, gdyby nie obecność polityków PiS przed ołtarzem Matki Boskiej Częstochowskiej. I dodał, że swoim zachowaniem posłowie opozycji próbowali podnieść „żagiew rebelii”.

Źródło:onet.pl

Niech Wam Pan Bóg Błogosławi,Ojciec,Syn i Duch Święty

trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii NA GORĄCO i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.