Do Trzech Kapłanów

Bracia,choć dziś możecie uznać mnie za szaleńca,to nie mam Wam tego za złe,a wszystko co powiedziałem jest prawdą.Nie mówiłem dla siebie,lecz dla Pana, cobyście poznali, jak wielkie jest miłosierdzie Jego,cobyście poznali czym Dom Ojca jest i mieszkania Jego.Bo tak chciał Pan,aby powiedziane zostało.Mówiłem o drogach prowadzących do Ojca,Który Jest w niebie,jest jeszcze trzecia,którą ja pójdę (jeśli wytrwam),jak wielu przede mną poszło.Lecz o niej się dowiecie,gdy już pójdę,choć to jedna i ta sama droga,jak jeden jest Bóg.Wiem,że dziś Wam mówić tego nie wolno,choćbyście pewność co do słów moich mieli,a będziecie mieli gdy przyjdzie czas,bowiem wszystko ma swój czas.Dziś za herezję to uznać mogą i Kościół Święty podzielić,czego bym nie zniósł. Jednak przyjdzie ten czas,gdyż prawda musi być powiedziana.Tak jak to było z Trójcą Świętą.Tak jak jest Jeden Bóg, Ojciec i Syn i Duch Święty,o którym mówiłem,tak Dom Ojca i mieszkania w nim.
Dom Ojca to wszechświat,który Ojciec zbudował,a wszystko w nim żyje,bowiem i on żyje.Mieszkania zaś,to konkretne miejsca w domu,o jednym już wspomniałem (DELfin). Każdy ma wyznaczone swoje,choć w jednym mieszka domu,domu Ojca.Patrzycie,lecz nie widzicie.Królestwo zaś,królestwem miłości jest,a w sercu ma początek.
Dusza tam jest świadoma swojego jestestwa,wszystkiego co ją otacza,jest w wielkim zachwycie,słyszy,widzi i czuje,a nawet się uśmiecha,porozumiewa w języku Anielskim (finfinenfinful),trwa w wielkiej miłości,niepodzielnej miłości, niezmiennej,doskonałej miłości Bożej.O tej miłości mówił Pan Jezus tu: (Mk3,31-35).
Wszystko co Wam powiedziałem bracia zostało zapisane na kartach Ewangelii Bożej,nic nie dodałem,a mówiłem co widziałem,co poznałem,tyle ile mi dane poznać było.Jeśli zaś chodzi o szatana,czyli diabła,to tyle może,na ile pozwoli mu Bóg.Tak więc czy mu się to podoba,czy nie,a raczej nie,bezustannie bierze udział w Wielkim Planie Zbawienia,w wielkim dziele Bożym,a plany Boże są doskonałe.Wola Boża jest Święta.

J14,1-12; Mk9,2-9; Mk3,31-35; J,15-24; J14,25-31, J16,4-15, Ap6,1-4

Wkrótce ten co o nim mówiłem,co to na uwięzi był,zostanie z uwięzi spuszczony,a oczy wasze ujrzą potęgę jego,wtedy możecie mówić,a głos wasz będzie słyszany po krańce ziemi.Będziecie wiedzieć co czynić,bo Pan was prowadził będzie.A imię tego,co na uwięzi widziałem to EMOTICON-EMOK (EMOCJE),albowiem nad emocjami pełną władzę posiądzie.Lecz wpierw przyjdzie do mnie,bo pierwszy z ludzi go widziałem i potęgę jego,i upokorzony przez to został.Co będzie,nie wiem,Bóg to wie,a Święta Jest Wola Boża.

Gdybyście mogli bracia ujrzeć,jak jesteście kochani,jak Bóg kocha każdego człowieka?! Gdybyście tylko mogli to zobaczyć?!

Lecz nie każdy kocha Boga,Który w Jezusie Chrystusie przyszedł,Panu naszym.Tak zginą ci,co się nie nawrócą.

Ratunek znajdziecie na ścianie domu mego.

Zaś w ogrodzie mym,tajemnicę nieba zostawiłem.

Niech Wam Pan Bóg Błogosławi bracia,Ojciec,Syn i Duch Święty,niech Was prowadzi Bóg Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Matka Jego czuwa nad Wami,nasza Matka niech czuwa nad Wami

Wkrótce półsieroty na ulicę wyjdą i zwodzić ludzi będą,baczcie na nich.

Jeśli chcecie wiedzieć kto u kogo na służbie jest,policzcie mu tych,co od Kościoła Świętego oderwał,od Chrystusa i Matki Jego.A wiedzieć będziecie.

W waszych rękach i sercach waszych jest miłosierdzie Boże.

Kamil 13
Iłża 01.12.2017r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii NA GORĄCO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *